Dot.: Fifa 19 problem z obrazem

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 19 problem z obrazem

★★★ Novice

Witam. Od pewnego czasu zaczęło dziać mi się takie coś jak na załączonym niżej filmiku. Wszystko było dobrze do aktualizacji Windows 10. Dodam że dzieje się to tylko na directx 11 gdy wybiorę to w ustawieniach gry. Lecz gdy wcisne alt i enter problem ustaje lecz gra jest w oknie.. a to nie o to chodzi.Na 12 jest ok lecz kompletnie nie mogę dobrać pod to ustawien i gra nie chodzi płynnie.

Aktualizowałem już stery od karty, instalowałem directx . Nic nie działa. Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny problem bądź zna temat lepiej ode mnie..

https://youtu.be/VxLZO5S-WfU

Wiadomość 1 z 4 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 19 problem z obrazem

Witaj @DawidGie1993 

 

Na początek prześlij  plik DXDIAG .

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 problem z obrazem

★★★ Novice

Czy jeśli mam w pliku tym dxdiag wersję directx 12 a na 11 dzieją mi się takie cuda jak na filmiku to więc to może być przyczyna ?

Wiadomość 3 z 4 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 problem z obrazem

@DawidGie1993 

 

Raczej nie ale problem jest dość dziwny. Próbowałeś ponownie zainstalować grę ? Usuń też tą aktualizację  systemu po której masz ten problem instrukcja lub zainstaluj najnowszą instrukcja.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (392 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA