Fifa 19 komputer gra za mnie mecz

autor: Arcatraaz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Fifa 19 komputer gra za mnie mecz

★★ Novice

Witam, szukałem po wszystkich wątkach jednak nie znalazłem rozwiązania do tej pory. 

Mianowicie chodzi o długie wczytywanie się całej gry. Kiedy gra wyszuka mi przeciwnika, muszę czekać dobrą chwilę, aż pojawią się stroje. 

Gdy już zostaną one wybrane, następnie tak samo długo czekam na wczytanie meczu patrząc w między czasie na skład przeciwnika. 

Kiedy już nastąpi koniec ładowania, okazuje się, że nie mogę sterować zawodnikami - gra za mnie komputer, pad działa poprawnie i jedyne co mogę zrobić to wcisnąć pauze, a gra i tak mnie wyrzuca za brak aktywności i poddaję mecz walkowerem.

Próbowałem zmieniać ustawienia gry, granie w oknie itd. Nic nie pomogło. 

Problem występuje na pc z win10, gtx1050, 8gb ram. 

Wiadomość 1 z 3 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 komputer gra za mnie mecz

★★★★★ Novice

Przed chwilą miałem taka sama sytuację, tylko że mnie nie wyrzuciło z meczu a komputer grał cały czas za mnie mecz. Mogłem włączyć pauzę, kontroler działał. Już drugi raz miałem taką sytuację. Dotyczy Division Rivals

Wiadomość 2 z 3 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 komputer gra za mnie mecz

★★ Novice

Ja miałem raz w drafcie takie coś. i miałem frajdę bo wygrywałem :D ale mnie w końcu wyrzucilo za brak aktywności 

Wiadomość 3 z 3 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA