Fifa 19 kod z przedsprzedaży

autor: FireSlayder
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 19 kod z przedsprzedaży

★ Novice

Witam. Mam pewne szybkie pytanie, czy kody z przedsprzedaży FIFY 19 już nie działają? Przed premierą kupiłem w jednym sklepie fifę w przedsprzedaży, ale samej gry nie kupiłem do dzisiaj. Dopiero dziś się zdecydowałem kupić grę, po jej aktywacji przypomniałem sobie, że mam pudełko z przedsprzedaży, więc próbowałem wykorzystać kod podany w pudełku. Niestety nie działa, pojawia się błąd, że podany kod jest nieprawidłowy. Kody z przedsprzedaży straciły więc już swą ważność, czy o co chodzi? Gdzieś tam wyczytałem, że paczki trzeba odebrać do 14 października 2018, natomiast same kody stracą ważność w listopadzie 2019, więc jeśli się nie mylę to paczek już nie dostanę, ale co ze strojami? Wszystko już przepadło?

Wiadomość 1 z 2 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 19 kod z przedsprzedaży

Community Manager

Hej @FireSlayder

 

Kody na zawartość przedsprzedażową straciły swoją ważność 9 listopada. Z racji tego, że jeden kod dawał Ci zarówno paczki jak i stroje, nie ma możliwości "wydzielenia" zawartości i przyznania samych strojów. Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (216 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 19 kod z przedsprzedaży

Community Manager

Hej @FireSlayder

 

Kody na zawartość przedsprzedażową straciły swoją ważność 9 listopada. Z racji tego, że jeden kod dawał Ci zarówno paczki jak i stroje, nie ma możliwości "wydzielenia" zawartości i przyznania samych strojów. Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 2 (217 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA