Fifa 19 - Utracono polaczenie z serwerami ea

autor: kamaz26
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 19 - Utracono polaczenie z serwerami ea

★ Novice

Od jakiegoś tygodnia mam dziwny problem z gra online w Fifie 19. Czasami gra działa bez przeszkód a czasami w trakcie gdy próbuje wyszukać przeciwnika wyskakuje komunikat o utraconym połączeniu z ea. I wtedy nie pomaga nic, mogę godzinami przywracać połączenie, próbować ponownie wyszukać przeciwnika i spotykam się z tym samym błędem, tracę połączenie z ea.

Dodam ze wcześniej wszystko działało bez zarzutów, gram w inne gry online, Overwatcha, BFV, Gwinta, nigdzie nie ma problemow, skoków pingu czy czegokolwiek.

Wykonałem te zalecenia z ustawieniem statecznego IP dawno temu i tak jak pisze od dawna nie miałem żadnych problemow z grami sieciowymi.

Załączam testy z UOTrace.

 

Bede wdzięczny za pomoc,

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 - Utracono polaczenie z serwerami ea

Community Manager

Hej @kamaz26 

 

Nie wspomniałeś o tym na jakiej platformie grasz Standard smile Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych kroków: 

 

Dodatkowo upewnij się, że na Twoim routerze otwarte są odpowiedniej porty Standard smile

 

Daj nam znać czy po zastosowaniu powyższych kroków zauważyłeś poprawę :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA