[#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

autor: JanekDBN
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★ Apprentice

To jest przerażające jak EA traktuje swoich klientów, nie wierze w to, że nie da się tego naprawić Confused

Wiadomość 31 z 37 (1 093 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Novice

Też mam ten problem, w tym tygodniu już trzy razy wywaliło mi w identyczny sposób grę. Początek spotkania, pierwsze podanie i gra się zawiesza i wyrzuca do pulpitu. Wrzucane screeny z testów i żetonu ani widu ani słychu. O ile ludzie z którymi rozmawia się przez telefon starają się pomóc to ludzie odpowiedzialni za takie sytuacje mam nadzieje, że wezmą też odpowiedzialność i zwrócą graczom pieniądze, które wydali na fifa pointsy chociażby. To już podlega pod oszustwo niestety i to nie tylko graczy, którzy słabymi składami wywalają nas z meczów ale i osób odpowiedzialnych z EA o jakąkolwiek rekompensatę za włożony wkład każdego z graczy. 

 

Na liczniku zaraz będę miał ok 1000 meczy rozegranych w fifa 19 i nigdy nie miałem problemu w meczach, prócz opcji draft. 

Wiadomość 32 z 37 (1 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Apprentice

ten problem jest od początku gry i ea nic z tym nie zrobiło i nie zrobi bo maja graczy w *.

Wiadomość 33 z 37 (1 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★★★ Apprentice

A robiłeś UOTrace i probowałeś poprawić jakość połączenia\?

Wiadomość 34 z 37 (1 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Novice

Po przesłaniu danych z UOTrace zadzwoniłem do EA i usłyszałem, że internet jest w porządku. Po za tym na swojego dostawce neta nigdy nie narzekałem, nigdy nie miałem problemu tylko w przypadkach gdy gracze mają słabe złote oraz srebrne karty w składach to nagle połączenie jest urywane. Jestem przekonany, że to wyszło od przeciwnika aniżeli z mojej winy. Konsultant zresztą potwierdził, że na PC-cie trafiają się najczęściej te przypadki i dokładnie opisał to co się dzieje z fifą gdy drugi gracz kombinuje i wszystko się zgadzało w stu procentach z moim przypadkiem. Niestety do żetonu się nie kwalifikuje, a tu już łącznie z 5 raz taka sytuacja, w tym tygodniu 3. Raz za razem się zbiera, przy 10 takich przypadkach daje już to 150 tysięcy monet, a za to idzie już sensowną kartę kupić.

 

Cóż, zostaje draft dla jednego gracza. 

Wiadomość 35 z 37 (1 046 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Apprentice

Nie rozumiem czemu ludzie chcą wmówić ze to wina naszego internetu ... ZAWSZE jak przeciwnik ma skład który wygląda na zrobiony automatycznie czyli każdy jest na swojej pozycji i nie ma zgrania to po 1 podaniu gra się zawiesza. I ten problem ma dużo ludzi więc to raczej nie wina internetu tylko przeciwnik ma jakiegoś bota który wywala z gry i pewnie dostaje z powrotem żeton draftu po zgłoszeniu się do EA i tak ciągle i za darmo mają paczki i tak zarabiają na botach. Jak my chcemy żeton z powrotem to nie dostajemy bo to NASZA wina jest że gościu ma jakiegoś bota

Wiadomość 36 z 37 (1 034 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★ Newbie

Jak widać nic sie nie zmienilo od wrzesnia. Mamy 27 lipca i po (o dziwo) udanym rozegraniu 2 meczów przyszedl czas na polfinal. Widzac sklad przeciwnika wiedzialem, ze ten wyjdzie (zgranie 30, ocena 70). Szkoda, ze tego typu botów jest wiecej niz zwyklych graczy. Rzecz jasna gdy wzialem pauzę na poczatku to typ nie wyjdzie, czeka az mecz sie rozpocznie, zeby podac pilke i kliknac alt + tab, czy tam alt + f4. Super ze strony ea, ze prawie za kazdym razem taka akcja rozstrzygana jest jako definitywna porazka bo zwiesza gre i nie da sie jej inaczej wylaczyc jak przy uzyciu wspomnianej kombinacji. Bardzo w ten sposob zachecacie do grania draftow. Niestety moja "noga" juz tam nie postanie Standard smile

Wiadomość 37 z 37 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA