Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

autor: hubertgad
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 19 DRAFT

★★★ Novice
@EA_Odix i co za to dostaniemy, że poszły coinsy i kasa na fp na te drafty. Przywrócenie żetonu nic nie daje. Człowiek tylko jest LEKKO ZDENERWOWANY i nic nie może zrobić bo nie potraficie tego naprawić. Co roku jest ten sam problem i nic do przodu z tym...
Wiadomość 21 z 37 (1 080 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19 DRAFT

★★★ Novice

i co do cholery zrobiliście dalej w kierunku naprawy bo raczej to macie w * głęboko. gram teraz draft pierwszy od tygodnia i nie da sie bo w pierwszej rundzie trainer. to jest patologia w cholere, że nie potraficie takiego czegoś rozwiązać. życzę wesołych świąt lenie

Wiadomość 22 z 37 (1 040 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

U mnie oczywiście ten sam problem. I to nie tylko w Fifie 19 ale tak samo było w poprzednich odsłonach gry. Oczywiście tracę przez to Fifa Pointsy a EA ich nie zwraca (po co, przecież możecie kupić nowe i po problemie Confused ). 

Jedyne rozwiązanie na dzień dzisiejszy i już pewnie do końca życia gier Fifa to w momencie gdy znajdzie nam przeciwnika sprawdzać, czy nazwa jest zapisana w języku rosyjskim. Jeżeli tak od razu wychodzimy i szukamy nowego meczu. W 98% przypadków boty mają tą samą rosyjską nazwę.

Wiadomość 23 z 37 (1 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Marzec i nadal nic nie zrobili z tym :C Oczywiście moj wniosek o zeton zostal rozpatrzony negatywnie... 

Wiadomość 24 z 37 (824 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Novice

Wie ktoś kiedy EA coś z tym zrobi lub jest jakiś sposób by nie trafiać na takich graczy?

Wiadomość 25 z 37 (758 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Guide

EA nic z tymi nie zrobi, bo nie potrafi. Ten problem istnieje od początku gry.

Wiadomość 26 z 37 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★★★ Newbie

W fife mamy już tots a Draft na PC nadal nie naprawiony. Lubię grać drafty i na prawdę miałem nadzieje ze wreszcie ktoś weźmie się za te boty które maja nazwę składu cyrylica ( chociaż już niestety nie tylko) takie składy można łatwo ominąć ale teraz ciężko jest zagrać jakikolwiek Draft na PC nie trafiając na bota który ka około 50 zgrania. Niezależnie od komputera , antywirusa itp wywala na początku spotkania. Freezuje grę , nadal jest dźwięk trybun itp. Wyjście jedynie przez alt f4. Myśle ze straciłem w taki sposób już około 2tys fifa points oraz pół miliona monet ... tryb jest całkowicie niegrywalny na PC. Kontakt z ea niewiele pomaga. Z narzędzia do odzyskiwania żetonów właśnie dowiedziałem się ze się do tego nie kwalifikuje ...

Wiadomość 27 z 37 (653 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★ Newbie

ja w jednym dniu stracilem 7 zetonow i nie odzyskalem nawet 1

 

Wiadomość 28 z 37 (491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★ Novice

EA!!!!!!!!!

Odsyłacie do opcji "Odzyskaj żeton Draft" czy jak to się nazywa, a w momencie kiedy się z tego korzysta, to pojawia się informacja, że się nie kwalifikuje. Bo to, że wywaliło mi w ciągu obecnej edycji Fify już ze 20 draftów w ten sposób i za żaden nie zwrócono mi nawet jednego coinsa to nie jest wystarczające? Patologia a nie firma, naprawdę sprawiacie, że ludziom odechciewa się grać w tą grę. Siedzę w FUT od 2012 roku i tegoroczna wersja to naprawdę najgorsze co mogliście wydać. Skoro problem z Draftem istnieje już tak długo to naprawdę jest to dla Was aż tak trudne go naprawić? 

Wiadomość 29 z 37 (484 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★ Novice

Ja również mam ten problem. Próbuję dziennie chociaż raz zagrać Draft ale zawsze trafiam na bota.

Tracę 15k coinsów, a EA ma to w dalekim poważaniu.

Ostatnia FIFA jaką kupiłem, teraz jestem tego pewien.

Nie pozdrawiam 

Wiadomość 30 z 37 (450 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA