Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

autor: KazukPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, 
Sprawa wygląda następująco, są gracze (niestety) którzy kupując żeton DRAFTU wybierają jak najszybciej zawodników i odpalają mecz po czym klikają (prawdopodobnie alt+F4) i gra zawiesza się także i mi..... w ten sposób straciłem aż 5 żetonów.... tylko dwa razy udało mi się trafić na gracza który się w ten sposób nie rozłączał i wygrałem pierwszy mecz.... a na drugim kolejny raz trafiłem na gracza który miał ~30 zgrania zawodników wybranych na szybko i po rozpoczeciu gry od razu gra się zawiesza i mi zalicza jako porażkę..

Dodam, że mój komputer nie ma żadnych problemów w innych trybach gry (ultimate team).... grałem normalnie po 5/6 meczy pod rząd i wszystko działa bez zarzutów, jedynie w drafcie takie cuda... czy jest możliwość naprawy tego oraz odzyskania chociaż dwóch/trzech żetonów? :/


Wiadomość 1 z 37 (5 517 wyświetleń)

Wyrzucenie z gry

[ Edytowane ]
★★ Newbie

typ uzywal jakiegos oprogramowania z ktorego wywalilo mnie z gry w drafcie

Wiadomość 2 z 37 (5 494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucenie z gry

Witam

 

Czy poza tym nie napotkałeś żadnych problemów z połączeniem? Bo to mogła być główna przyczyna.

Wniosek o przyznanie żetonu Draft znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 3 z 37 (5 480 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19 DRAFT

@JanekDBN

 

Witaj 

 

Obecnie odradzam granie w ten tryb, do czasu aż studio nie wyda łatki która naprawi problem.Wniosek o przyznanie żetonu Draft znajdziesz TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 37 (5 480 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19 DRAFT

Community Manager (retired)

@JanekDBN 

 

Obecnie badamy zgłoszenia / raporty od innych graczy, którzy natknęli się na ten problem w trakcie trybu Draft. Jeśli spotkała Was taka sytuacja, możecie użyć wniosku o Draft, który podesłał wyżej @MattiuDefoStar

 

Dodatkowo możecie spróbować obejścia, które powinno zniwelować ten problem:

 

Wchodzimy do menu głównego Fifa 19 > Konfiguracja > Ustawienia Sieciowe

 

fe11222612.png

 

Następnie Ustawienia Prywatności i ODZNACZAMY poniższą opcję

 

fe112221612.png

Wiadomość 5 z 37 (5 476 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19 DRAFT

★ Novice
Powiem wam tak, jeśli straciłem w ten sposób około 3 drafty/ .... to dostanę tylko za ostatni? :o
Wiadomość 6 z 37 (5 410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★ Novice

Zagrałem 6 lub 7 razy tryb draft. 3 razy dobrało mi 'bota' i 3 razy 'wywaliło mi fife.  Wydaje 15k coinsow lub 300 fifa pointsow po to, żeby co drugi draft zacinała mi się gra, bo trafiam na oszusta? Nie można nawet spokojnie zagrać sobie dwóch draftó z rzędu. Udało mi się dzisiaj rozegrać 3 mecze draft, odpałiłem nowego i trafiłem na bota...Co do odzyskiwania żetonu, to udało mi się jeden raz tylko, więc też nie ma co na to liczyć. W poprzednich edycjach nie zdarzyło mi się trafić na bota, przy którym to mi się zacina fifa...

Komuś udało się rozwiązać czy trzeba czekać na patcha?

Wiadomość 7 z 37 (5 382 wyświetleń)

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

@gaucho16

 

Witaj 

 

Obecnie odradzam granie w ten tryb, do czasu aż studio nie wyda łatki która naprawi problem

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 37 (5 376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

wczoraj na 7 meczy tylko 2 rozegralem (5 botów)
szkoda ze drugi mecz byl z gosciem ktory chwile temu wyszedł alt+f4 i mial dokladnie taki sam sklad 5 sekund pozniej 

odradzam...

Wiadomość 9 z 37 (5 374 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: [#] Fifa 19 Draft PC - zawieszanie się gry

★★★ Novice

W moim przypadku 3 razy wyrzuciło mnie z gry przez "błąd połączenia z serwerem EA" mimo że internet i wszystko z mojej strony funkcjonowało dobrze. Trochę to irytujące, zwłaszcza ze traci się 30k coinsów w pierwszym dniu oficjalnej premiery, wydaje mi się że EA powinno to zrekompensować graczom, minimalni zwracając kupione żetony draftów

Wiadomość 10 z 37 (5 358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA