Dot.: Fifa 19 Champions Edition (PS4) BRAK DODATKOWEJ ZAWARTOŚCI

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 19 Champions Edition (PS4) BRAK DODATKOWEJ ZAWARTOŚCI

★★★ Newbie

Witam,

05.03.2019 dokonałem zakupu produktu Fifa 19 Champions Edition (PS4) w sklepie Komputronik grę za 129 zł. Edycja mistrzowska to taki dodatek w formie kodu na karteczce wewnątrz pudełka z grą, za który się dodatkowo płaci natomiast zwykła FIFA19 kosztuje 100 zł. Dalej mam taką sytuacje, że na samej karteczce z kodem, jak i na pudełku widnieje, że kod wygasa z dniem 9.11.2019. Niestety nie dostałem żadnej dodatkowej zawartości która należy do gry z dodatkiem Fifa 19 Champions Edition (PS4) po wpisaniu kodu.

Pisałem do Komputronika w tej sprawie, bo nie dostałem żadnej dodatkowej zawartości jaka przysługuje do dodatku - Edycja Mistrzowskiej w postaci dodatkowych złotych paczek. Dostałem odpowiedź od Kierownika Salonu Komputronik CH Wola Park że jest to moja wina że zakupiłem standardową wersje drożej niż zwykłą i to nie patrząc na to, że mam zakupioną i wpisaną w tytuł zamówienia FIFA 19 Chapnions Edition (PS4).

Cytat odpowiedzi kierownika salonu Komputronik niżej:
"Szkoda, że w trakcie odbioru nie zapytał Pan o realizację pakietów po tak długim terminie od premiery gry – moglibyśmy sprzedać Panu tańszą wersję."

Jestem fanem gry Fifa, corocznie kupuję nową wersje.. w zamówieniu mam Fifa 19 Champions Edition więc czekam odpowiedzi i reakcji z waszej strony w postaci udostępnienia mi dodatkowego zawarcia, bo teraz wygląda sytuacja tak że nikt nie chcę pomóc i przyznać swój błąd i tylko robi wszytko by konsumenci zostali ze swoim problemem sam na sam.

W załączniku zamówienie i tytuł fry którą zakupiłem.

Wiadomość 1 z 2 (118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 Champions Edition (PS4) BRAK DODATKOWEJ ZAWARTOŚCI

Community Manager (retired)

Witaj @danilprokhorenko 

 

W nawiązaniu do zgłoszonego problemu, za sprzedaną zawartość odpowiada sklep w Twoim przypadku Komputronik. Jest mi bardzo przykro słyszeć, że tak zostałeś potraktowany przez kierownika sklepu, jednakże na forum ani w dziale pomocy technicznej EA nie jesteśmy w stanie Ci przyznać zawartości dodatkowej. Każdej ofercie sprzedażowej towarzyszy regulamin - Regulamin Oferty

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 2 z 2 (108 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA