Fifa 18 nie uruchamia się

autor: PietroSto
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 nie uruchamia się

★ Novice

Po przeinstalowaniu systemu, przy próbie uruchomienia najnowszej wersji gry FIFA 18, gra nie "zaskakuje" pojawia się czarny ekran i proces sam się wyłącza, a na ekranie pojawia się to, co w załączniku.

 

Proszę o pomoc, bo już po 25 różnych sposobach z Internetu, mam dość  aplikacji Origin, którą kiedy nie uruchomię, to są z nią problemy, a nie po to kupuję gry, by nie móc w nie grać!

 

Dodam, że wcześniej wszystko działało w grze, na dokładnie tym samym laptopie, więc nie jest to wina nie niespełniana wymagań sprzętowych.

 

 

Wiadomość 1 z 7 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

@PietroSto

 

 

Witaj 

 

Spróbuj kroków z tych tematów zajrzyj  TUTAJ i  do TEGO tematu i TEGO.

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (686 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

★ Novice

Cześć

 

Dzięki za odpowiedź. Standard smile Jak wspomniałem, próbowałem większości tych sposobów, ale spróbuję jeszcze raz przejść te tematy i napiszę, czy coś się zmieniło, lecz szczerze wątpię ;/.  

 

 

Wiadomość 3 z 7 (672 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

★ Novice

Cud się ziścił. Gra się włączyła - ciekawe czy to stan permanentny.. Pomogło chyba nadinstalowanie kilku najnowszych wersji sterownika Nvidia. 

Wiadomość 4 z 7 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

@PietroSto

 

Daj znać czy wszystko jest już ok wtedy zamknę temat.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 7 (639 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

★ Novice

Gra działa. Czasem niestety pojawia się taki błąd jak w załączniku i gra wyłącza się, przez co tracę poprzednio rozegrany mecz. Jakieś pomysły na rozwiązanie? 

Wiadomość 6 z 7 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 nie uruchamia się

[ Edytowane ]

@PietroSto

 

Błędy tego typu ciężko naprawić czasami, jedyna opcja to format systemu i problemu nie będzie.Wiem, że format może nie być akurat dla ciebie dobrym rozwiązaniem np ze względu tylko na jedna grę, ale mimo tego format załatwi sprawę.

 

Możesz spróbować też zainstalować starszą wersję sterowników, jeżeli i to by nie pomogło to wtedy format.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 7 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA