Fifa 18 Sqad Batlles

autor: Rataj666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 Sqad Batlles

★ Novice

Nie rozumiem fify czemu tak oszukują ludzi i to bezszczelnie prosto w oczy z tymi meczami Sqad batlles to jest śmieszne żeby tak drwić  z ludzi i tylko po to żeby ludzie kupowali fifa pointsy  i za to kupowali paczki A nie uczciwie wygrywali. W tych meczach wystarczy że dotkne bota i już jest faul A oni mnie mogą przewracać. Są szybsi nawet o moich ronaldhinio i Ronaldo czy salaha nie mówię już o ich kontrach gdzie praktycznie zawsze jest gol, akcje sam na sam to zawsze piłka trafia w bramkarza czasem w słupek lub poprzeczkę raz nawet biegłem sam na sam nie sprintem i Ronaldo po prostu się przewrócił śmieszne. A jak boty atakują twoją bramkę i chcesz wykopać piłkę czy nawet oddać swojemu to i tak podasz botowi bo tak jest ustawione i chu.... Jest wiele takich przykładów jak są ustawiane te mecze to oszustwo i tyle najlepiej żerować na ludziach przez bogate korporacje.

Wiadomość 1 z 2 (411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Sqad Batlles

★★★ Pro

@Rataj666  zapraszam do Division Rivals i gry z graczami w trybie Online Wink Lig jest 10. Obecnie lecą tak dobre karty, że czy to 5 liga czy 8 statystycznie grywam z składami o łącznej nocie 91. Jest to frustrujące, ale niestety trzeba to zaakceptować. 

 

Nie ma co się denerwować, szkoda zdrowia. Sam czasem muszę odstawić Fifę na kilka miesięcy bo szkoda mi pada :D

 

Trzymaj się,

guma

Wiadomość 2 z 2 (240 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA