Dot.: Fifa 18 Directx error

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 Directx error

★★ Novice

Witam. Zakupiłem ostatnio fifę18 i mam pewien problem. Otóż gdy kończy się okno transferowe ( najcześciej godzine przed końcem lub 1 dzień po oknie) fifa crashuje informując, że jakaś tam funkcja directx nie działa poprawnie lub coś w ten deseń. Szukałem pomocy na internecie i nic mi nie pomogło dlatego zdecydowałem się podzielić z wami moim problemem. Karta jaką posiadam to hd6770 a więc nie powinno być problemów z uruchomieniem na niej fify18. Liczę na szybką pomoc i z góry dziękuję za każdą odpowiedź :P

Dołączam zdjęcie z napotkanym problemem :D

Wiadomość 1 z 4 (253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Directx error

[ Edytowane ]

@SZeJKYT

 

Witaj

 

 

Wiesz o tym, że twoja grafika nie jest już wspierana przez producenta i nie ma najnowszych sterowników do niej, ostatnie zostały wydane w 2016 roku, jest też ona poniżej minimalnych wymagań i problem który masz zwyczajnie jest to wina grafiki, brak najnowszych sterowników oraz  nie spełnia  minimalnych wymagań więc takie problemy będą występować.

 

 

 

Spróbuj kroków  TUTAJ i  TUTAJ, jeśli nadal będzie problem pozostaje tylko zmiana grafiki, no chyba, że procesor też ma swoje lata.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Directx error

★★ Novice

Grafika jest stara to fakt i nie wspiera nowych sterowników lecz pisząć, że nie spełnia wymagań o co konkretnie chodzi???

Wiadomość 3 z 4 (239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Directx error

@SZeJKYT

 

Nie spełnia wymagania gry 

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE NA PC

MINIMALNE: 

SYSTEM OPERACYJNY: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy) 

PROCESOR: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz 

RAM: 8 GB 

NAPĘD OPTYCZNY: napęd DVD-ROM wymagany tylko do instalacji gry 

MIEJSCE NA DYSKU: co najmniej 50 GB 

KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GTX 460 1 GB lub AMD Radeon R7 260 

DirectX: wersja 11 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA