Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

★★★★★ Novice

Cześć niedawno zakupiłem nowy komputer oraz FIFE18 gra się włączą lecz gdy tylko zaczyna się mecz ATHLETICO- REAL w trakcie gdy jest przybliżenie na zawodnika wyskakuje błąd ,,DirectX function'' szukałem rozwiązania ale żadne nie pomogło

Moje części do kompa : procek- Intel(R) Core(TM) i7, ram-8gb , system : windows 10 (64 BITOWY), karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 .

Wiadomość 1 z 31 (2 110 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

[ Edytowane ]

WYŁĄCZ  MATCH DAY - przed rozpoczęciem meczu

 

USUNIĘCIE PLIKÓW AKTUALIZACJI

 

W katalogu C:\Users\xxx\Dokomenty\FIFA 18\settings

 

Usuń plik o nazwie: FUTSquads...... i uruchom ponownie grę!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ostatnio ktos miał podobny problem tylko bez tego błędu spróbuj może tak . Usuń  Origin wgraj na nowo  i przedtem  wyłącz antywirusa.                                                             

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 31 (2 099 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

Wiadomość 3 z 31 (2 085 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

★★★★★ Novice

a co jeśli tego pliku nie mam na komputerze , nie mogę go znaleźć ani w ukrytych ani w publicznych nigdzie go nie ma a usunięcie origin nic nie pomogło , przeinstalowałem też fife i lipa :/

Wiadomość 4 z 31 (2 072 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

Wiadomość 5 z 31 (2 066 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

Może pomoże  przełączenie na Dx10. Jak masz launcher gry to tam klikasz ustawienia i możesz zmienić. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 31 (2 064 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

Community Manager (retired)

@ZirkonPL 

 

Sprawdź proszę, kroki jakie zaproponował @MattiuDefo, jeśli nadal będziesz widział ten błąd, podeślij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. 

 

PS. Wiem, że może to zabrzmi dziwnie i śmiesznie itp. ale sprawdź proszę, czy nie masz monitora czasem podpiętego do płyty głównej (używasz zintegrowanej karty INTELA) , zamiast mieć podłączony pod dedykowaną kartę graficzną z tyłu (GTX 760)...true story Wink

Wiadomość 7 z 31 (2 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

★★★★★ Novice

Żaden ze sposobów nie pomógł oto raport DXDIAG

Wiadomość 8 z 31 (2 039 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

Jeśli grałeś w wersję trial przed premierą  i nie instalowaleś FIFY od nowa to to zrób usuń i wgraj na nowo miałem ten sam problem gdy grałem w wersję trial twój komputer  to PC czy laptop ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 31 (2 028 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18-Crash podczas meczu wstępnego

★★★★★ Novice

komputer PC a wersje trial nie grałem ale próbowałem juz odinstalowywać fife oraz origin ale na nic się nie zdało

 

Wiadomość 10 z 31 (2 024 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA