Dot.: Fifa 12 nie mogę zainstalować , choć kupiłem w sklepie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 12 nie mogę zainstalować , choć kupiłem w sklepie

★★★ Newbie

Hej kupiłem jakieś 8 lat temu gre fife 12  , płytę w pudełku w sklepie stacjonarnym , ale od tamtego czasu jej nie instalowałem , gdy teraz po latach chciałem sobie w końcu w to pograć , to nie mogę bo w czasie rejestracji klucza gry który wpisałem numer z pudełka , wyskakuje komunikat - " ten klucz został już użyty" a innego nie mam ,  lol

Wiadomość 1 z 3 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 12 nie mogę zainstalować , choć kupiłem w sklepie

Community Manager

Hej @AbC1896a4098636 

 

Jeśli w czasie tych 8 lat instalowałeś grę i wykorzystałeś kod na innym koncie EA, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy mogli spróbować odnaleźć to konto Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (266 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 12 nie mogę zainstalować , choć kupiłem w sklepie

[ Edytowane ]

@AbC1896a4098636Witaj. Nikt Ci nie uwierzy że to twoja gra bo nie masz dowodu zakupu. 8 lat to naprawdę długi okres żeby domagać się czegokolwiek😄. Takie 8 letnie pudełkowe gry można kupić na allegro, a naszło Ciebie na 8 letnia Fife 12 😂. Pozdrawiam i miłego dnia 😃

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 12 nie mogę zainstalować , choć kupiłem w sklepie

Community Manager

Hej @AbC1896a4098636 

 

Jeśli w czasie tych 8 lat instalowałeś grę i wykorzystałeś kod na innym koncie EA, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy mogli spróbować odnaleźć to konto Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (267 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem