[#] FUT sezon jednego gracza i draft offline - zawiesza na arenie treningowej

autor: Mati_Gimela
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★ Novice
tak sprawdzałem chyba każdą możliwość razem z konsultantem przez telefon i nic nie pomogło
Wiadomość 11 z 72 (1 226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★★★★ Novice

@EA_Odix

Ja gram na PC.

Wiadomość 12 z 72 (1 223 wyświetleń)

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★ Apprentice

PC a ten poradnik co wrzuciles nic nie pomogl xD

Wiadomość 13 z 72 (1 211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Mam tak z draftem i pomoc telefoniczna odesłała mnie tutaj...wiadomo co dalej w tej sprawie? czy 15k wyrzucone w błoto i tryb draftu zablokowany na amen?

Wiadomość 14 z 72 (1 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

Community Manager (retired)

Informacja

 

Czy po pobraniu dzisiejszej akutalizacji PC nadal ten problem występuje??  Jeśli tak, to spróbujcie jeszcze zmienić język przy starcie gry na CZ i uruchomcie FUT raz jeszcze. Dodatkowo spróbujcie zmienić zawodnika na arenie treningowej oraz poszczególne przedmioty przed meczem: buty, koszulki, stadion, celem wykluczenia problemu z jakimś konkretnym obiektem w grze! 

 

Odłączcie również wszelkie kontrolery pozostawiając jedynie myszkę + klawiaturę przed następnym uruchomieniem oraz standardowo naprawa + przeinstalowanie gry.

 

Dajcie znać czy pomogło!

 

 

Wiadomość 15 z 72 (1 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Tak problem dalej występuje, zmiana języka nie pomaga, to jest draft więc zmiana zawodnika itp nie wchodzi w grę a reinstalacja gry to chyba jakiś żart, jestem 3 dni po czystej instalacji gry.
Zmiana starionu i odłączenie kontrolera również nie pomaga. Grałem squad battles więc to nie wina pada ani stadionu.

Wiadomość 16 z 72 (1 156 wyświetleń)

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio bada sprawę na przykładzie Waszych raportów. Na chwilę obecną prosimy o cierpliwość do czasu zdiagnozowania problemu.

Wiadomość 17 z 72 (1 117 wyświetleń)

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★★★ Novice

u mnie to samo grę kupiłem kilka dni temu i mam wyzwanie wprowadzające sezon jednego gracza i nie mogę rozegrać meczu gdyż mecz się nie włącza, zostaje na arenie treningowej i tyle, gram na PC, windows 10. POMOCY...

Wiadomość 18 z 72 (1 046 wyświetleń)

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★★★★ Apprentice

W dalszym ciągu nie działa Draft

Wiadomość 19 z 72 (1 003 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT sezon jednego gracza, nie włącza się mecz

★★★★★ Novice
Ja wczoraj rozegrałem cały draft offline. Dziś rozegrałem pierwszy mecz a na drugim wiesza się na rozgrzewce..włączyłem normalny szybki mecz i jest ok tylko w drafcie nie dziala
Wiadomość 20 z 72 (993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA