Dot.: draft zacina się na

autor: mioclzio
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: draft zacina się na

★ Guide

@Multigamer43 priv albo poprzez origin nickname masz zawsze po lewej

Wiadomość 61 z 72 (785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

★ Guide

Witam

Sprawdziłem sprawę dzięki użytkownikowi @Multigamer43 i wygląda to następująco :

 

- mecz typu draft lub sezon jednego gracza 

- mecz z anderlechtem, na rozgrzewce brak przycisku dalej każdy inny zespół rozgrzewkę przechodzi bez problemu

- zmiana stadionu, piłek, strojów nie daje rezultatu

 

Oczywiście w trybie draft lub w sezonach nie mamy możliwości zmiany zespołu i teraz jest pytanie bo problem leży po stronie EA, czyli tak zwane "Studio" dopóki nie naprawi tej usterki

czy można zakończyć bieżący Draft lub tryb sezony dla jednego gracza i rozpocząć od nowa ? Czy na infolinii mogą zrobić taki reset trybu Draft ? Naturalnie do czasu naprawy by mogli ludzie wtedy grać dopóki doputy nie spotkają na swojej drodze znów Anderlechtu. Rozwiązanie tymczasowe ale na pewno pomocne na bieżącą chwilę.

 

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 62 z 72 (780 wyświetleń)

Dot.: draft zacina się na

★★★ Novice

Ja mam problem z Empoli, także tu nie tylko Anderlecht kulego! Standard smile

Wiadomość 63 z 72 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

[ Edytowane ]
★ Guide

Witaj

Zgadza się przedstawiam pełną lista drużyn, które blokują dalszą rozgrywkę. 

 

  1. SM Cane
  2. Anderlecht
  3. Tenerife
  4. Lokomotive Russa
  5. Empoli
  6. Estudiantes
  7. Bari

pozdrawiam

 

Wiadomość 64 z 72 (770 wyświetleń)

Dot.: draft zacina się na

★★★★★ Novice

Powtórzę się kolejny raz "studio" cały czas prosi o cierpliwość ale o żadnej rekompensacie ani słowa... Masa ludzi nie może sobie zagrać draftu jednego gracza, dodatkowo stracili coinsy, a jedyne co dostają w zamian to prośby o cierpliwość. Problem w tym, że kupując Fifę nie miałem na opakowaniu informacji, że gra wymaga nadmiernej cierpliwości...

Wiadomość 65 z 72 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

★ Guide

Witaj

U ciebie @RandyOzz tez zatrzymał się draft na anderlechcie ? 

pozdro

 

Wiadomość 66 z 72 (742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

★★★★★ Novice

@flojd55 u mnie akurat Estudiantes i kolejny miesiąc zostaje bez możliwości grania Draftu Offline, który teraz podczas trwania TOTS jest cholernie opłacalny

Wiadomość 67 z 72 (731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

[ Edytowane ]
★ Guide

Witajcie

Czy możecie mi wysłać screeny swoich składów draft na priv. Moze dzięki temu cos sie uda zrobić. 

@RandyOzz    @TwinkysHyperx@

pozdro

 

Wiadomość 68 z 72 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

★ Novice

U mnie SM Caen nie do przejścia 3 tydzień Wink 
I tak to własnie wygląda... myślisz sobie, że nabijesz paczki na totsy, a kończy się na tym, że Studio "pracuje nad tym błędem".. Szkoda tylko, że któryś miesiąc z rzędu

Wiadomość 69 z 72 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: draft zacina się na

★★★★ Novice

To jest przecież jakaś paranoja i nie obchodzą mnie żółte czy czerwone kartki, część gry niedostępna przez ponad miesiąc, to jest oczywiste potwierdzenie że macie nas głęboko gdzieś, i nie to nie jest możliwe aby problem rozwiązywać tak długo, jeżeli tak jest to wasi programiści prawdopodobnie nie skończyli technikum, zapłaciłem za tą grę 150zł i lepiej by wyszło gdybym odpalił sobie od tych pieniędzy papierosa, może zróbcie płatne DLC z odblokowaniem bugu w trybie draft to szybciej to pójdzie, i nie obchodzi mnie osoba która odpisuję na tym forum w imieniu EA bo prawdopodobnie jest tylko chłopcem na posyłki przekazującym informacje i to nie jest jej/jego wina, przynajmniej wiem że EA to organizacja która ma totalnie wyłożone na swoich klientów no ale cóż niczego nowego tu nie odkryłem.

Wiadomość 70 z 72 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA