FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

autor: Sad_Ranger
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★ Novice

Witam, od ostatniego patch bardzo często następuję rozłączenie z przeciwnikiem. Wyskakuje wtedy komunikat o utracie połączenia z przeciwnikiem oraz o tym że wynik meczu jest analizowany i wyrzuca do menu FUT. Wszystko byłoby okej ale dlaczego jak gdy wygrywam mecz i wystąpi to zdarzenie nie zalicza mi wygranej, natomiast gdy przegrywam mecze w FUT CHAMPIONS zostają pokazane jako rozegrane i zalicza porażkę w bilansie? W tej lidze weekendowej miałem już tak 6 raz. Natomiast żeby nie skłamać moja liga weekendowa przeciągnęła się z 30 do plus minus 45-50 tak często to występowało. Czy też pojawia się takie coś u was? Na ten moment utworzyłem żądanie ponownej możliwości rozegrania tych 6 meczu. Jeżeli nie, będę walczył o zwrot kosztów zakupu gry. 

Wiadomość 1 z 8 (2 528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★★★ Guide

Witaj!

 

Jeszcze nie zdarzyło się by zostały komuś zwrócone mecze. Rozłączenie leży zazwyczaj po naszej stronie a nie stronie serwerów. Oczywiście są czasami problemy i z serwerami ale wtedy są odpowiednie komunikaty. Osobiście gram sporo w Fife i na obecnie juz prawie 350 meczy nie wywaliło mnie ani razu z gry bez mojej winy. Było z 5 wyłączeń gdy nie dopilnowałem programów i utraciłem focus. Rozłączeń z powodów serwerowych nie doświadczyłem, jednak wiem ,że ludzi rozłącza bo często gram i ktoś mimo ,że wygrywa wychodzi. Także, radzę popatrzeć ustawienia, odblokować porty no a w ostateczności zmienić dostawce. Z prywatnych doniesień z otoczenia wiem ,że internet Orange ma tendencje do wywalania Fify. Gdzieś na forum jest temat jak ustawić Orangowski modem by tak często to się nie zdarzało. Zobacz jeszcze ten wątek Link.

Wiadomość 2 z 8 (2 508 wyświetleń)

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★ Novice

Właśnie tu jest problem że to nie mnie rozłącza, ja mam internet cały czas. W trakcie meczu pojawia się kółko na dole z ładowaniem, po czym następuje komunikat"Utracono połączenie z przeciwnikiem. Wynik meczu jest analizowany" oraz kolejny "Wrócisz do menu FUT" Także tu nie ma mowy o rozłączeniu z mojej winy, specjalnie założyłem dodatkowy internet do Fify z którego nikt poza mną nie korzysta + używam go z kabla. Więc co, możliwe że to haxy?

Wiadomość 3 z 8 (2 488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★ Novice

Mam to samo... podczas meczu wyrzuca mnie do menu głównego i wszystkie mecze są niezaliczone

Wiadomość 4 z 8 (2 475 wyświetleń)

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Tak jak napisałem Ciężko mi na to odpowiedzieć bo sam nigdy nie przegrałem przez rozłączenie. Zazwyczaj gdy kółko ładowania się pojawia, to wiem ,że przeciwnik ma problem i po analizie mi się odpalają statystyki a tej drugiej osobie zapewne  to co Tobie czyli menu FuT. Na haxa również nigdy nie trafiłem. Dodam ,że  gram na platformie PC.

Wiadomość 5 z 8 (2 474 wyświetleń)

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★ Novice

Rozlaczyc zawsze można Ale nie 4 razy z rzędu i zawsze w 2 połowie gdy wcześniej jest wszystko ok

Wiadomość 6 z 8 (2 467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★★ Newbie

Podpisuje się pod tym , jeśli ktoś znalazł rozwiązanie problemy byłbym wdzięcznyStandard smile

W ostatnim fc zdarzyło mi się to 8 razy więc to nie jest normalne a zawsze w momencie gdy przeciwnik/ja braliśmy przerwe i nagle ucinalo gdzie cały mecz chodził idealnie Standard smile dolaczam zdjęcie komunikatu oraz testu internetu

Wiadomość 7 z 8 (2 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT CHAMPIONS - Rozłącza mecz i wynik meczu jest analizowany

★★★ Newbie
@bklimek8 Ea to zlodzieje sepiacy na graczach nie wygrywasz kupuj paczki ostatnie odslony fify to zlo poczekajcie na 21 banda zlodziej i ta gra nadaje sie do analizy przez rzecznika praw konsumenta
Wiadomość 8 z 8 (1 514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA