FIFA19 PS4 BRAK DODATKOWYCH PACZEK

autor: matmaz0000000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA19 PS4 BRAK DODATKOWYCH PACZEK

★★★ Newbie

Witam

Wczoraj w sklepie sieciowym MM zakupiłem synowi FIFA19 EDYCJA MISTRZOWSKA na PS4 za nie małą sumę 309zł.

W zamian w opcji ULTIMATE TEAM miały być dodatkowe karty na rozpoczęcie,gracze na wypożyczenie oraz raz na tydzień paczka premium.

Niczego nie otrzymaliśmy do dziś? Oszukano mnie ,gdzie się mam zwrócić????

 

Wiadomość 1 z 2 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 PS4 BRAK DODATKOWYCH PACZEK

Community Manager (retired)

@matmaz0000000 Witaj!

 

W zależności od wersji jaką sklep oferował, aby dodatkowa zawartość została odblokowana w grze, musisz wpisać 12 cyfrowy kod w sklep PSN, który powinien znajdować się w pudełku z grą. Z racji tego, iż sklepy nie wiedzieć czemu mają jeszcze edycję przed-sprzedażową zamiast po-sprzedażowej (patrz link i odpowiednia zawartość), ilość paczek w FUT i piłkarzy na wypożyczenie, będzie zależna od zakupionej edycji.

 

Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości, czy owa zawartość pojawiła się na koncie, zapraszam wtedy do kontaktu z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (228 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA