Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

autor: Ejtwar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★ Novice

Witam. Kolejny raz zostałem "opluty" przez grę. Podczas rozgrywki Draft Online gra niespodziewanie się zawiesza. Po ponownym jej uruchomieniu nie mam już swojego żetonu, a narzędzie odpowiedzialne za zwrot nie kwalifikuje mnie do odzyskania żetonu. Wcześniej miało to już miejsce z 5 razy. Jedynie za pierwszym razem odzyskałem swój żeton. Od tamtej pory każda moja próba kończy się odrzuceniem przez system. Co mam zrobić? Jestem bezradny... Ile razy jeszcze to będzie miało miejsce.

Wiadomość 1 z 7 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★★★ Apprentice

Zrób UOTrace i nam przeslij , Być może będziemy w stanie pomóc 

 

 

 

https://help.ea.com/pl/help/faq/connection-troubleshooting-basic/

 

 

Wiadomość 2 z 7 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★ Novice

Oto i UOTrace o jakie prosiłeś. 

Wiadomość 3 z 7 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★★★ Apprentice

Drugi port jest "ukryty" , zadzwon do dostawcy internetu w celu odblokowania

 

https://portforward.com/fifa-19/

 

 

Po odblokowaniu portu daj znać czy już wszystko działa;-)

Wiadomość 4 z 7 (582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★ Novice
Nie wiem, czy to ma jakieś większe znaczenie, ale dodam jeszcze, że raz dograłem całego drafta bez żadnych problemów.
Wiadomość 5 z 7 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★★★ Apprentice

Przy portach chodzi o to iż jeśli jeśli nie są odblokowane porty i wystąpi nawet lag na 0.1 s , rozłączy Cię z grą , nie zawsze musi to wystąpić stąd czasem uda Ci się dograć draft do konca

Wiadomość 6 z 7 (562 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 Draft się zacina a zwrot nie działa

★★★★★ Apprentice

Przekazanie komuś aby otworzył porty w obecnych czasach jest skazaniem człowieka na porażkę. Przerabiałem nie raz z Ve*** i nie ma czegoś takiego dla nich. Odblokowanie portów?? Oni nie mają pojęcia co robić. Jak ktoś ma ruter na kilka urządzeń z obsługą WiFi to mogą ustawić jedynie na tryb bez WiFi. Rzekomi "Specjaliści" mówią że to wina gry a nie "naszego internetu". Druga sprawa to nikt zdrowo myślący nie uwierzy że tylko w trybie Draft nawet przy funkcji dla jednego gracza, gra się psuje. Według mnie ten tryb jest zepsuty.

Wiadomość 7 z 7 (536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA