FIFA 23 - EA app - Wystąpił błąd, który uniemożliwia uruchomienie...

autor: katarosi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★ Novice

Ja też dzisiaj obowiązkowa zmiana z origina i nie da się zagrać, o dziwo mam też fifę 21 i 22 i one się włączają. EA jak naprawić problem? Będziecie zwracać kasę za grę, która po Waszych wymysłach nie działa? Czekam na rozwiązanie problemu, bo już męczy mnie ciągłe gadanie że to nie Wasza wina. Wszystkie kroki robiłem jak wcześniej i nic nie dało rady

Wiadomość 31 z 56 (2 051 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Też mam problem po przejściu na EA App AC failure during update process próbowałem wszystkiego. Teraz jeszcze robię reinstal całej gry 😟

 

UPDATE:

Niestety reinstal gry nie pomógł

Wiadomość 32 z 56 (2 021 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA App nie odpala Fifa 23

★★★★ Novice
@lopik2115 wyłącz opcje uruchom jako administrator w AC i FIFA23.exe
Wiadomość 33 z 56 (2 078 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★ Newbie
@render990 mam dokładnie to samo
Wiadomość 34 z 56 (2 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★★★ Newbie

podpinam się, od zmiany na przepiękną platformę od EA gra nie działa i wyskakuje "Wystąpił błąd, który uniemożliwia uruchomienie. Spróbuj ponownie nieco później.".

Kontaktowałem się wczoraj z supportem EA, kazano mi wyczyścić pamięć podręczną oraz kombinować coś z konfiguracja systemu co również nie pomogło. Radzę albo powrót do Origina albo naprawienie tego błędu do końca dzisiejszego dnia, jeśli korporacja uważa się za porządną firmę. Liczę na odpowiedź z rozwiązaniem tego problemu asap.

Wiadomość 35 z 56 (2 083 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★ Newbie

https://www.youtube.com/watch?v=khsT9HguEHw

mi kiedy zrobiłem tak jak na tym filmiku wszystko wróciło do normy 

In This Video I Showed You How To Fix Fifa 23 Not Launching Because Of Sync Error, This Error Showed For Most Of The People After The Major Origin To Ea App Update, I Am Pretty Sure That This Works 99% Of The Time. A HUGE Shoutout For @nima0maherany For Finding The Solution Anyways Hope This Video
Wiadomość 36 z 56 (2 058 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★★★ Newbie

fifa działa, polecam tutorial, dzięki ziomuś Heart

Wiadomość 37 z 56 (2 041 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia fifa23

★★★ Novice

https://www.youtube.com/watch?v=khsT9HguEHw, najpierw wszystko z tego robicie, potem jak nie zadziała restart kompa, odinstalowanie ea app i instalacja na nowo, dziala

In This Video I Showed You How To Fix Fifa 23 Not Launching Because Of Sync Error, This Error Showed For Most Of The People After The Major Origin To Ea App Update, I Am Pretty Sure That This Works 99% Of The Time. A HUGE Shoutout For @nima0maherany For Finding The Solution Anyways Hope This Video
Wiadomość 38 z 56 (5 203 wyświetleń)

Dot.: EA App nie odpala Fifa 23

★★ Novice

Witam!

 

Mam ten sam problem. Dzisiaj EA wymusiło na mnie instalację EA app po wejściu do Origin. Po zainstalowaniu gra FiFa już nie działa.
Wyłączyłem uruchom jako administrator dla skrótu FiFa na pulpicie i AC . EAapp również ma wyłączone - niestety nie pomogło. 

Wiadomość 39 z 56 (2 020 wyświetleń)

Dot.: EA App nie odpala Fifa 23

★★★ Newbie

ja tez to samo zrobilem i *

Wiadomość 40 z 56 (1 983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA