Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

autor: pbgzero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★★★★ Novice

ciekawa sytuacja z tą firmą kupiłem pełną wersję gry bo na stenue był dokładnie ten procesor w wymaganiach i też go mam u siebie w komputerze, ale okazuje się że wymagania były błędnie podane i wydałem niepotrzebne 200 zł. 
Wie ktoś czy mogę dokonać zwrotu jeśli kupowałem wersję pudełkową ? 

Wiadomość 11 z 20 (825 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★ Guide

Ciężko o zwrot w momencie kiedy masz grę w EA Play Pro, nie wiem jak z twoim problemem. Do wszystkich posiadaczy Play Pro, zostaliście wydymani Standard smile 

Wiadomość 12 z 20 (821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★ Guide

@EA_Kuba Nie wiem co do was w ogóle nie dociera, mimo że mówi się to X raz TO NIE WINA AMD - SĄ OSOBY Z PC'TAMI LEPSZYMI, PONAD WYMAGANIA I TEŻ MAJĄ TEN PROBLEM. Może napisanie tego dużymi literami pomoże Ci zrozumieć : )

Wiadomość 13 z 20 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★★★ Newbie

Kupiłem Fifę21 na PC wersję pudełkową bo mam Orgin ale nie brałem tam żadnych dodatkowych opcji do grania. Po prostu standard w dniu premiery i tak jak koledzy powyżej wszystko ok do momentu aż mam nacisnąć enter lub spację... I teraz się okazuje że moją winą jest że mam ochotę grać na PC a nie konsolach. Kpina w wykonaniu EA przebijająca chyba wszystkie dotychczasowe. 200 złoty psu w dupę a prawda jest taka że to my robimy EA od lat łaskę kupując ten ich liftingowany z łaski półprodukt. Fifa 20 śmigała jak trza a tu nagle wymogi jak z kosmosu. Żenada. Jedyne co pozostaje to liczyć że ta ,, firma '' coś naprawi.

Wiadomość 14 z 20 (770 wyświetleń)

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★★ Novice
@EA_Kuba jak wysłac ten załacznik
Wiadomość 15 z 20 (877 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★ Guide

as 620 perfectly without problems..

 

  1. Open game settings and set to its lowest settings
  2. Now close the game settings window in step one and navigate to your fifasetup.ini file normally found in the documents folder of your computer under "FIFA"
  3. Open the file with any file editor like notepad and change the value DIRECTX_SELECT to "1".. Thus, DIRECTX_SELECT = 1  as seen in the picture below and remember to SAVE CHANGES OF YOUR EDITED FILE 
  4. Now go to where your fifa files are stored normally located here on your computer --->>> C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\FIFA 21\FIFASetup and open the config.ini file and open it with any file editor like notepad and ADD the string value AUTO_LAUNCH = 1 to it.. (This will make sure your game launches straight away so that the saved changes we have made don't get deleted to default anytime the game settings is opened ) SAVE CHANGES OF YOUR EDITED FILE! 

Probowal ktoś? Dajcie znać + jaki macie procek jeśli zadziała 

Wiadomość 16 z 20 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★★★ Newbie

Tez mam ten problem gra działała normalnie i nagle z dnia na dzień nie działa ;/

Po wciśnięciu start gry nie wywala, po prostu nie wczytuje się menu fify

ocb

Wiadomość 17 z 20 (835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★★★ Newbie

Dodam tylko że 20 minut mam tak gre włączoną i tylko muzyka gra 

Wiadomość 18 z 20 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★ Guide
@dagajemaslo Próbowałeś to wyżej?
Wiadomość 19 z 20 (825 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 21 PC - wyłączenie gry po "naciśnij start lub spacje aby przejść

★ Guide
@pbgzero bump
Wiadomość 20 z 20 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA