FIFA 20 - pobieranie zawiesiło się

autor: tomangelo2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 20 - pobieranie zawiesiło się

★★★ Newbie

Witam serdecznie,

 

Nabyłem tydzień temu grę FIFA 20, po aktywacji klucza zacząłem pobierać grę. Pod koniec pobierania brakło mi miejsca na partycji (zapomniałem zmienić folder instalacji gry), więc wyłączyłem klienta Origin (przedtem zmieniając folder instalacyjny gier), przeniosłem folder z grą do właściwego folderu, uruchomiłem Origin i wybrałem opcję Pobierz. Zgodnie z oczekiwaniami Origin rozpoznał prawie pobraną grę i ustawił się w pozycji w której skończył, jednak od wczoraj utknął w pozycji 38.84 GB / 38.92 GB. Od tamtej pory nie pobrał ani bajta. Od tamtej pory komputer był uruchamiany ponownie, restartowany kilkukrotnie klient Origin, wstrzymywane i wznawiane pobieranie.

Pytanie brzmi: jak wymusić dokończenie pobrania? Mam dość słabe łącze i dotarcie do tego punktu zajęło mi cały tydzień, więc naprawdę nie chcę anulować całego procesu i rozpoczynać od nowa. Sytuacja boli tym bardziej ze względu jak blisko końca procesu to się stało.

Wiadomość 1 z 1 (130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem