Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

autor: Ginsarek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam mam problem mianowicie pad od xbox 360 mi działa dobrze a włączam pada od xbox one i mam takie coś jak na zdjęciu jak ktoś coś wie jak zrobić niech powiem :/

Wiadomość 1 z 16 (7 046 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

★★★ Novice

To jest coś takiego dla jasności https://www.youtube.com/watch?v=aRt94RSaB3c&feature=youtu.be 

Wiadomość 2 z 16 (7 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Ginsarek 

 

Podobny problem pojawiał się już na forum i rozwiązaniem okazywał się sposób pokazany na poniższym filmiku Standard smile Daj nam znać czy pomógł i Tobie. 

 

Wiadomość 3 z 16 (6 976 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

★★★ Novice

Przykrością cie informuje kierowniku że obleciałam wszystkie te pomysły które znajdują się na forum i nic nie zadziałało Standard smile ta opcja działa tylko na padzie od xbox 360 a na pada od xbox one nie a ja szukam na pada xbox one Standard smile 

Wiadomość 4 z 16 (6 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

[ Edytowane ]
Community Manager

Kierowniku, dziękuję za odpowiedź Standard smile 

 

  • Jeśli na Twoim komputerze zainstalowane są programy do emulacji kontrolerów (VJoy, x360ce) - usuń je. 
  • Sprawdź czy problem pojawia się, jeśli połączysz kontroler za pomocą innego kabla USB.
  • Jeśli do komputera podłączone są inne kontrolery, lub urządzenia, których nie potrzebujesz do gry - odłącz je. 

 

Daj nam znać, czy to pomogło Standard smile

 

 

Wiadomość 5 z 16 (6 943 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

[ Edytowane ]
★★★ Novice

1.Jest to samo :/ 

2.Odłączyłem adapter dałem kabel i jest to samo :/
3.Nic nie dało 

 

Podejrzewam że to jest gdzieś coś w rejestrze zwalonego :/ ale jak tam co tam się dostać nie mam pojęcia, jedyna opcja to format systemu ale to jest bezsensu jak w innych grach działa a w FIFIE nie...

Wiadomość 6 z 16 (6 931 wyświetleń)

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

★★ Novice
@Ginsarek mam ten sam problem ;c
Wiadomość 7 z 16 (6 884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Widzę że problem jest bardzo gruby i wszyscy rozkładaj ręce Standard smile na tym filmiku co dałem to ten gość z tym problemem boryka się pół roku i nic Standard smile a przeinstalować system z powodu jednej gry Standard smile ja próbowałem wszystkich pomysłów które są w necie... ale od xboxa 360 działa ale xbox one nie :/

Wiadomość 8 z 16 (6 872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z padem Xbox One na PC, gałka ciągle w dół

★★ Novice

Problem z padem Xbox One na PC 


Problem polega na tym że gdy jestem w menu to gra odczytuje pada tak jakby lewa gałka cały czas była w dół przez co nic nie mogę zrobić. Pad zaktualizowany, Fifa pobierana na nowo 3, w innych grach pad działa bez problemu. Jak to naprawić?

Wiadomość 9 z 16 (6 797 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 20 PAD XBOX ONE wykrywa mi 2 a mam jeden

★★ Novice

Mam dokladnie ten sam problem

Wiadomość 10 z 16 (6 795 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA