Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

autor: Gamblerski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam,

Przy próbie odpalenia gry (gdy naciśnę "graj" w launcherze) nic się nie dzieje - gra się nie uruchamia. Jakiś pomysł jak to naprawić? Próbowałem naprawić grę przez Origin, reinstalować Origin, uruchamiać grę jako administrator, ogólnie wydaje mi się to bardzo dziwne. W załączeniu plik z DxDiag.

Wiadomość 1 z 14 (6 725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

★★★ Novice

Trudno to wytłumaczyć, ale... naprawiło się samo! Kliknąłem "Graj", zacząłem robić coś innego i ku mojemu zdziwieniu FIFA nagle się odpaliła, a nie zrobiłem kompletnie nic, dopiero miałem instalować starszą wersję sterowników do karty graficznej. W każdym razie zrestartowałem komputer i kilka razy jeszcze włączałem i za każdym razem bez problemu, także temat chyba do zamknięcia. W każdym razie dziękuję bardzo za poświęcony czas i próbę pomocy.

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 14 (6 541 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

@Gamblerski

 

Witaj

 

Z raportu wynika, że problem jest w systemie,  nazwa błędu to AppHangTransient, wykonaj kroki z TEJ strony i daj znać czy pomogło.  

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 14 (6 659 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

★★★ Novice

Niestety nic nie pomogło

Wiadomość 3 z 14 (6 651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

[ Edytowane ]

@Gamblerski

 

Mimo błędu w systemie, spróbuj wykonać kroki z  TEGO tematu i TEGO i TEGO

 

 

 

Dodatkowo zmniejsz rozdzielczość ekranu niż obecna  2560 x 1440 i zmień DPI w systemie na 100% bo obecnie masz 125% instrukcja.

 

 

Daj znać czy pomogło.

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 14 (6 645 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

★★★ Novice

Niestety nic nie pomaga, nawet grę ściągnąłem i instalowałem ponownie.Najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdy pierwszy raz ściągnąłem i zainstalowałem FIFĘ to bez problemu się odpaliła... więc nie wiem co jest przyczyną problemu. Może CCleaner usunął coś w międzyczasie, może jakaś aktualizacja FIFY była, tak czy siak, nic nie pomaga, wciskam "GRAJ" i kompletnie zero reakcji.

Wiadomość 5 z 14 (6 592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

[ Edytowane ]

@Gamblerski

 

Spróbuj uruchomić FiFE na nowym koncie z uprawnieniami administratora, jeżeli nadal będzie problem, spróbuj przywracania systemu do momentu gdy problemu nie było instrukcja.

 

 

Wykonaj też naprawę systemu instrukcja

 

Dodatkowo 

 

http://es.fileerrors.com/apphangtransient.html

 

Daj znać czy pomogło, jeśli nadal będzie problem poszukam jeszcze innych rozwiązań.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 14 (6 587 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

★★★ Novice

1. Uruchomienie na nowym koncie nie pomogło.

2. Systemu nie przywrócę do żadnego punktu, bo nie mam skonfigurowanej opcji przywracania systemu.
3. Naprawa systemu nie wykazała żadnych błędów.
4. Program z linku jest płatny, więc go nie użyłem.

Niestety nadal nic nie pomogło.

Wiadomość 7 z 14 (6 570 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

[ Edytowane ]

@Gamblerski

 

Ok spróbuj zainstalować starszą wersję sterowników do grafiki i wykonaj czysty rozruch systemu instrukcja, a ja w tym czasie poszukam kolejnych rozwiązań, jeżeli wszystkie kroki które tu podam nie pomogą  pozostanie tylko format, ale spokojnie spróbujemy bez formata.

 

Dodatkowo przeskanuj komputer czy nie ma wirusów, wyłącz wszystkie zabezpieczenia systemu antywirus itd.

 

https://www.solvusoft.com/pl/files/błąd-brakujące-pobranie/xml/windows/microsoft-corporation/microso...

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 14 (6 553 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

★★★ Novice

Trudno to wytłumaczyć, ale... naprawiło się samo! Kliknąłem "Graj", zacząłem robić coś innego i ku mojemu zdziwieniu FIFA nagle się odpaliła, a nie zrobiłem kompletnie nic, dopiero miałem instalować starszą wersję sterowników do karty graficznej. W każdym razie zrestartowałem komputer i kilka razy jeszcze włączałem i za każdym razem bez problemu, także temat chyba do zamknięcia. W każdym razie dziękuję bardzo za poświęcony czas i próbę pomocy.

Wiadomość 9 z 14 (6 542 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19 nie uruchamia się po wciśnięciu "Graj"

@Gamblerski

 

W razie czego pisz ponownie, udanej gry w FIFA 19 życzę Standard smile

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 14 (6 538 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA