[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

autor: BURU124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Uwaga, przetestowałem tryb division rivals na klawiaturze i dzieje się dokładnie to samo, czyli to nie jest wina naszych padów, także nie kombinujcie z nowymi padami, bo to nic nie da. Coś jest nie tak, EA się tym nie interesuje, a moim zdaniem powinno, bo problem występuje u wielu osób, ja wiem, że u niektórych wszystko działa tak jak należy, ale skoro taki błąd się pojawił, to EA powinno szukać przyczyny, albo wskazać nam jakieś ustawienie w systemie, które usunie błąd, cały czas mnie tylko nurtuje to pytanie, jak to jest możliwe, że w innych trybach wszystko działa jak należy, a akurat w tym division rivals nie da się kompletnie grać. 

Wiadomość 31 z 297 (2 299 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice
Zwykłe gnoje,którzy teraz gdzieś pewnie leżą na Teneryfie piją drinki i się śmieją. Zapewne dostane warna od nich a odpisać nie odpiszą.
I to jest najgorsze 0 info lepiej jakby napisali * Wam w dupę kupcie sobie orginalne pady do ps4 to będzie Wam działać.
Przynajmniej byśmy wiedzieli na czym stoimy.
Wiadomość 32 z 297 (2 291 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

Zwykłe gnoje,którzy teraz gdzieś pewnie leżą na Teneryfie piją drinki i się śmieją. Zapewne dostane warna od nich a odpisać nie odpiszą. I to jest najgorsze 0 info lepiej jak by napisali * Wam w dupę kupcie sobie orginalne pady do ps4 to będzie Wam działać lub wywalcie laptopy/komputery i kupcie sobie nowe..... przynajmniej byśmy wiedzieli na czym stoimy.

Wiadomość 33 z 297 (2 418 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Ja mam windows 7 64 bit dzieje sie to samo wiec.... Apropos może zgłaszajcie błedy gry co chwile 

Wiadomość 34 z 297 (2 399 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

mam oryginalnego pada od ps4 i to samo

Wiadomość 35 z 297 (2 385 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Reasumując, o to sprawdzone przyczyny, które wykluczyliśmy:
- Pad - próbowaliśmy na wielu padach i dzieje się to samo, w dodatku na klawiaturze błąd też występuje, a więc wina pada jest tutaj wykluczona.
- System operacyjny - problem pojawia się w różnych windowsach 7/8,10 i w różnych jego wersjach, więc tutaj też nie znajdziemy rozwiązania problemu.
- Błędy komputera - tutaj też nie możemy dopatrzyć się błędów, ponieważ już ktoś zrobił format komputera i nic nie pomogło.
Możemy jeszcze sprawdzić jedynie połączenie internetowe, jeśli ktoś ma możliwość podpięcia się pod inną sieć, np. u kolegi, to bardzo bym prosił o to i napisanie czy przy połączeniu u innej osoby problem dalej występuje, jeśli by nie występował, to byśmy wiedzieli na czym stoimy. Jednak dalej jestem zdania, że to wina EA, jeśli w innych trybach jest wszystko w porządku, z resztą samo to, że EA milczy w tym temacie, to już coś musi być na rzeczy...
Wiadomość 36 z 297 (2 371 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Widzę dalej ciągniecie temat a nie wynieśliście wniosków z moich postów. Powiem jeszcze raz. Wina leszy po WASZEJ stronie. Czy to w systemie/rejestrze/sprzęcie/ustawieniach ale w WASZYCH. To nie jest tak ,ze 100tys graczy gra na padzie i klawiaturze a wam nie działa i jest to problem EA. No chyba ,ze chcecie mi udowodnić to ,ze ja gram na PC komfortowo używając padów czy też klawiatury bo jestem dogadany z EA a was EA oszukało. No wybaczcie ale czym dłużej będziecie żalić się tu na forum, tym dłużej nie zagracie. Musicie zmienić swoją świadomość ,że wasz sprzęt jest och i ach. Ktoś tu pisał ,że nawet na klawiaturze występuje mu błąd. Człowieku to tym bardziej potwierdza ,ze masz coś nie tak z ustawieniem. Oczywiście dalej możecie liczyć na cud i oczerniać EA. Nie bez powodu żaden EA_pracownik(np Odix) nie odpisuje. (i nie uwzględniam tu wolontariusza, chodzi mi o typowych pracowników EA) Nie ma błędu globalnego sterowania i tyle. To jest jedyny temat dotyczący padów. I jest on raczej przeznaczony by poprawnie ustawić pady jak logitech itp. Jednak próbujcie. Może coś tam znajdziecie.

Wiadomość 37 z 297 (2 368 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★ Novice

Witam. Tak jak pisałem wczoraj miałem ten sam problem z sterowaniem, zawodnik biegał w jednym kierunku przez ileś czasu potem wracało do normy i znowu sie coś działo. Potem miałem takie coś jak by gra nie czytała mojego pada w meczu i mogłem tylko oglądać tak jakby w trybie obserwatora. Problem ten co było dziwne występował tylko w Devision Rivals w każdym innym trybie wszystko było dobrze. Sprawdziłem pada ( mam pada od ps4 na emulatorze DS4 Windows), internet itd i wszystko ok. Ale po zrobieniu pewnych czynności problem ten przestał występować w 100 % (mam windowsa 10 pro jak coś ). Nie wiem która z tych rzeczy zadziałała że problem zniknął bo nie sprawdzałem gry po każdej z tych czynności tylko po wszystkich: 

-Wyczyściłem pamięć podręczną originu  https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

-Naprawiłem Fife 19 w origin 

-wybrałem zamiast DircetX 12 DircetX 11 ( wydaje mi się że to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna)

- zmieniłem ustawienia tekstur z wysokich na średnie ( gdzie na wysokich i tak 100 FPS )

I po tym wszystkim mogłem już normalnie grac w division rivals, mam nadzieję że komuś pomogłem.

Pozdrawiam ! 

Wiadomość 38 z 297 (2 357 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie daje, opcja napraw grę nic nie daje, na DirectX 11 gra większość graczy, gdyby to stwarzało problemy, to problem by został dawno rozwiązany. Cd. wypowiedzi Naitela, no i co z tego, że problem dotyczy garstki graczy? EA powinno dbać o każdego gracza i badać takie problemy, pomóc mu znaleźć przyczynę, a tutaj się zapowiada, że niektórzy gracze mogą zapomnieć o graniu w FUT cały rok...
Wiadomość 39 z 297 (2 333 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice
Pozostaje czekać na kogoś mądrego co dojdzie do tego co jest grane, na EA nie ma co liczyć
Wiadomość 40 z 297 (2 322 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA