[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

autor: BURU124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★ Novice

Powiem tak , miałem ten sam problem , wystarczyło usunąć pamięć podręczną i naprawić grę w origin , teraz wszystko pięknie śmiga Standard smile

Wiadomość 281 z 297 (2 158 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★ Novice

Wyczyściłem pamięć, daje napraw grę w origin, skanuje mi całą grę, dochodzi do końca i ciągle jest przetwarzanie, nie chce mi przejść dalej i naprawić gry do konca.

Wiadomość 282 z 297 (2 103 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★ Novice
usuń i pobierz od nowa fife Standard smile albo próbuj dalej
Wiadomość 283 z 297 (2 092 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★ Novice

Odinstalowalrm Fifę, zainstalowałem od nowa, naprawiłem ja. Było super 4-5 meczów, chodziło wszystko płynnie i jak należy. Ale nagle w kolejnym meczu wszystko pryslo i już jest dalej jak wcześniej.

Wiadomość 284 z 297 (1 967 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★★★★ Apprentice
No i co, problem występuje nadal, a gra już jest na pół roku, kpina, nawet EA nie drgnęło palcem ws. tego błędu, tylko słyszymy, że studio dalej analizuje problem, ja jestem przekonany, że w FIFA 20 ten problem będzie występował nadal, bo to są odgrzewane kotlety. Tak wiem, ktoś kto ma dobry sprzęt, nie ma problemu z grą, ale trochę mniej płynne chodzenie gry nie powinno oznaczać tego, że nie da się grać w trybie online...
Wiadomość 285 z 297 (1 525 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★★ Newbie

I w maju nadal to samo Standard smile Ktoś wpisze w tym wątku czy jak kupił FIFĘ 20 to jest OK hehe.

Wiadomość 286 z 297 (1 329 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★ Apprentice

Myślę że to jest wina indywidualna, gdyż u mnie nie ma tego problemu. Choć kiedyś występował.

Wiadomość 287 z 297 (1 298 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★★ Novice

Niestety, najprawdopodobniej jest to jednak wina sprzętu.

Wymieniłem wczoraj procesor, ram i płytę główną. Na tym samym systemie, na którym gra poprzednio była kompletnie niegrywalna w trybie Division Rivals, teraz działa jak złoto.

Tak więc opcje (według mnie) są dwie:

1) Albo za słabe komponenty powodują problem z utratą sterowania

2) Gra nie jest odpowiednio dostosowana do wszystkich konfiguracji sprzętowych.

 

Na jakim sprzęcie gracie?

Wiadomość 288 z 297 (1 214 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam gram w Fife od roku i mogę jej wszystko zarzucić ale nie to,ze pady nie działają.Uzywałem do niej od najtańszego za 19 zł do takiego za 150 i wszystko grało.Na obecna chwilę uzywam trusta z carefora za 79 zł i smiga.Znaczy się śmigała bo go zajechałem he
Jesli miał bym polecić to to z firmy Genesis koszt max 100 i grane jest ostro.
link do tego pada podam niżej:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=genesis+p58

 

ps.Szczerze używacie starego gównianego Pc/laptopa bez aktualnych sterowników i zasyfione od środka.Najpierw w sprzet bym proponował zainwestować i zadbać.A nie chore pretensje.EWENTUALNIE W TETRIS SE POGRAĆ HE

Wiadomość 289 z 297 (1 162 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★ Novice

to samo mam ,myslalem ze to przez fps ,wlaczylem pokazywanie fps , ograniczenie do 60 fps dalem i mam po 60-62 fps w grze a internet w routerze ms srednio 40-50 ping ,patrzanc na strone dostawcy niby 35 ,a w grze to jest kosmos ,jeden mecz ladnie a drugi to opoznienie straszne ,nie moja wina ,grac sie nie dac czasami kompletnie jedynie co to rage quit mozna z takiego meczu ,.

Wiadomość 290 z 297 (814 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA