[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

autor: BURU124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Komputer kontroluje moje Division Rivals

[ Edytowane ]
★ Novice

Ma ktos juz jakies rozwiazanie ? Gralem przez 3 lata na xboxie, teraz przesiadlem sie na Pc kupilem fife i od tygodnia nie moge w nia grac, zirytowalo mnie to troche.

Wiadomość 271 z 297 (1 277 wyświetleń)
0 Kudo

I co z tym sterowaniem wiadomo kiedy naprawia?

★★★★ Novice
  1. Bo juz moja cierpliwość sie konczu tyle meczy przegrywac przez glupie sterowanie 😞
Wiadomość 272 z 297 (1 199 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: I co z tym sterowaniem wiadomo kiedy naprawia?

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja

 

Aktualizacja po stronie gry jest wstępnie planowana na koniec stycznia. Nie mamy jednak informacji, co będzie w tej łatce zaadresowane. Studio nadal stara się jednoznacznie ustalić, co powoduje taki problem (np. jakiś program w tle itp.) Prosimy Was nadal o cierpliwość.

 

 

1144121112124.png

Wiadomość 273 z 297 (1 175 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: I co z tym sterowaniem wiadomo kiedy naprawia?

★★★★ Novice

U mnie błąd wystąpił opiero po rozegraniu 2 spotkań. Mój komputer z wymagań systemowych nie spełnia wymagań ramu. Po odpaleniu zagrałem 2 mecze online i troche się cięło na animacjach bramek więc postanowiłem zmniejszyć troszkę rozdzielczość i to był błąd ponieważ w tym momencie straciłem możliwość sterowania zespołem w rozgrywce rivals.. Po ustawieniu ponownie maksymalnych parametrów powróciło sterownaie zespołem.. Strasznie dziwny błąd ale może tutaj leży jakiś problem.. 

Wiadomość 274 z 297 (1 141 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: I co z tym sterowaniem wiadomo kiedy naprawia?

★★★★★ Apprentice
Wróciłem do gry po miesiącu przerwy i po prostu to jest jakiś dramat, w grudniu odpowiednio ograniczając FPS i dobierając odpowiednią rozdzielczość byłem w stanie grać, aktualnie od samego początku meczu nie mam kontroli nad zawodnikami, jestem w stanie wymienić maks. 3 podania, z czego to są podania nie do tych zawodników co chciałem, w dodatku pojawił się problem taki, że nie raz kilka razy muszę nacisnąć przycisk podania, aby zawodnik go wykonał, kiedyś wystarczyło raz nacisnąć i zawodnik podawał, tyle że z opóźnieniem... Już straciłem nadzieję na to, że kiedykolwiek zagram normalnie w tą grę, EA nic z tym nie zrobi do końca gry, to jest gwarantowane, każda aktualizacja zamiast poprawić, to jeszcze pogłębia problem.
Wiadomość 275 z 297 (955 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: I co z tym sterowaniem wiadomo kiedy naprawia?

★ Apprentice

Niestety ale podejrzewam że to nie wina ea sport ale naszych kloców Ponieważ wszyscy moi znajomi którzy grają w fife 19 mają min te 16 g/ram a ja mam 8 i mam ten błąd. Oczywiście to jest tylko moja teoria i może to wina Ea jest piszcie ile macie ramu i ja kupuje w lutym ram i zobaczy czy jest zmiana gry. A zastanawia mnie też czy macie Ea Access ponieważ Fifa wyszła w wrześniu a ja mam w menu napisane że mam dostęp przedpremierowo do Fify 19 XD Naprawdę i nie wiem czy to nie jest kolejny błąd gry. Proszę o odpowiedź 

Wiadomość 276 z 297 (898 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★★ Newbie
Ja mam to samo
Wiadomość 277 z 297 (894 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

To nie jest wina RAM-u, ja mam 16 GB RAM, a FIFA w czasie gry bierze tylko 3 GB - 3,5 GB RAM, więc tutaj nie leży wina. To fakt, na lepszym kompie problem nie powinien występować, ale nie powinno być tak, że jeśli jesteś w stanie normalnie grać w innych trybach, to w division rivals/fut champions grać nie możesz. To jest główny problem, który akurat leży po stronie EA. Mamy dwa wyjścia, kupno lepszej karty graficznej lub zaprzestanie grania w tą grę, na EA nie ma co liczyć.

Wiadomość 278 z 297 (887 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@Gado6578, właśnie to jest dziwne, że gra wymaga 8gb ram a korzysta z 3.5.. To jest nic.. Ja zainstalowalem raz fife i nie chodziła w między czasie spalił mi sie zasilacz, ktory wymieniłem i miałem w planach dołożenie ramu na 8gb ponieważ na moim komputerze jest tylko 4gb. Jakież było moje zdziwienie gdy po przeinstalowaniu systemu i ponownym zainstalowaniu fifa ruszyla mimo braku spelnianych wymagan ramu. Późniejszym etapem było to co napisałem pare komentarzy wcześniej odnośnie sterowania w trubie Division Rivals.

Wiadomość 279 z 297 (869 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FU

★★★★ Novice

Problem miał być rozwiązany na koniec stycznia a mamy luty problem dalej jest...... 

Wiadomość 280 z 297 (848 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA