[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

autor: BURU124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

sprobujcie wlaczyc ustawienia gry - ustawienia obrazu - okno bez ramek. Nie dziala perfekcyjnie ale jest lepiej

Wiadomość 21 z 297 (5 704 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem na padzie od PS4 podłączonym kablem USB, pisałem jeszcze z kimś kto miał podobny problem i mówił żeby grać tylko u siebie, zaraz idę testować na oknie bez ramki i tylko granie u siebie. Dam znać, bo to masakra że w grze za 200zł nie działa można powiedzieć głowny tryb

Wiadomość 22 z 297 (5 694 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

Również mam taki sam problem, losowo podczas gry w jakikolwiek tryb (zaobserwowane w FUT i Sezonach współpracy) w pewnym momencie jakby blokuje się lewy analog w losową stronę i tak trzyma. Gra przestaje reagować na sterowanie. Pad od Xbox One, gram na PC. Co ciekawe, taki sam błąd miałem w FIFIE 18, ale od jakiegoś tygodnia maks! A grałem dobre kilkaset godzin od początku jej wydania, na tym samym padzie. Wina może leżeć po obu stronach lub po naszej, jednakże nie mam już pojęcia, co jeszcze mogę zrobić, gdyż sterowniki posprawdzane kilka razy i reinstallowane, a format nie jest przyjemną opcją. Czy EA może w jakikolwiek sposób podać rozwiązanie tego problemu? Dodatkowo dziwnym jest fakt, że mogę grać 10 meczów i nic, ale kiedy już w jednym nastąpi to trzyma tak samo nawet w kolejnych meczach, mimo że w menu lewą gałką poruszać się mogę normalnie.

Wiadomość 23 z 297 (5 677 wyświetleń)
0 Kudo

Brak kontroli nad zawodnikami po rozpoczęciu od Division Rivals

★★ Novice

Witam. 

Problem polega na tym, że gdy wchodzę do gry i od razu po włączeniu rozpocznę mecz w Division Rivals to nie mogę sterować swoimi zawodnikami, nie widać znacznika nad żadnym zawodnikiem, gra się toczy, mam na myśli, że moi zawodnicy sami grają bez mojej kontroli a ja to tylko nogę obserwować. Natomiast gdy nie klikam nic na padzie wyskakuje powiadomienie, że zostanę wyrzucony z powodu braku aktywności. Sytuacja miała miejsce 2 razy, za każdym razem gdy zaczynałem grę od Division Rivals. Tracę przez to czas, punkty (których nawet przez wyrzucenie nie dostaję), bilans.

Proszę o kontakt i naprawienie tego problemu.   

Wiadomość 24 z 297 (5 753 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

W okienku bez ramki i u siebie niby gra sie nie blokuje od razu ale ja mam takie opóźnienie że to masakra, raz moge normalnie grać i biegać a za chwile nagle jakby blokował się analog i nie da sie grać. Strasznie szkoda że gra jest tak nie dopracowana

Wiadomość 25 z 297 (5 636 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Zrobiłem formata zainstalowałem jeszcze raz Fife i dalej pad nie działa w rivals. Więc to wina Ea 

Wiadomość 26 z 297 (5 630 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice

EA chyba nie zamierza odpowiadać w sprawie tego błędu, bo doskonale wie, że on występuje u dużej rzeszy graczy (przecież większość osób nie pisze o tym na forum), rzecz w tym, że EA nie wie jak ten błąd naprawić, no cóż trzeba więcej nie kupować FIFY skoro gracza się w ten sposób traktuje. Najgorsze jest to, że nawet nie ma trybu w Ultimate, w który byśmy mogli grać swoim składem, przecież nie będziemy grać meczów towarzyskich, ja kupiłem FIFE tylko dla Ultimate team, jakbym miał grać tryb kariery, to bym poczekał na crack i bym pobrał pirata i chyba w przyszłym roku będzie to dobre rozwiązanie. Mam do was pytanie, czy wszyscy mają Windows 10? Może dla tego systemu tylko to nie działa, ja mam Windows 10 Pro, a wy jaką macie wersję? 

Wiadomość 27 z 297 (5 603 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice
Mam home tez nie działa.
Wiadomość 28 z 297 (5 601 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Windows 10 pro również mam

Wiadomość 29 z 297 (5 588 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak kontroli nad zawodnikami po rozpoczęciu od Division Rivals

★★★ Novice
Miałem to samo. Wydaje mi się że to przez opóźnienie jakieś, za długo ładuje Ci mecz, bo z początku gdy grałem na kompie z 4gb Ramu to miałem lekkie ścinki, a gdy dołożyłem do 12 GB odpalalo się normalnie, tylko pojawił się problem ze sterowaniem piłkarzami. w takim sensie, że z początku moglem przez chwilę podawać itd. Normalnie a po chwili tak jakby blokowało mi na jednym piłkarzu, który cały czas biegł w jednym kierunku i robiło się tak co chwilę.
Wiadomość 30 z 297 (5 729 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA