[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

autor: BURU124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

Winna indywidualna,ze w Fifie 18 działa w kazdej inne grze działa, a nie działa w fifie 19?

Jak to racjonalnie wytłumaczyć?

Tylu osobom naraz coś się zepsuło w komputerach?

Jeśli to nasza wina, ok w takim razie niech napiszą co musimy zrobić,zeby to naprawić.

 

Wiadomość 11 z 297 (2 966 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Słuchaj możesz mnie atakować za racjonalność. Jednak ja Ci pisze prawdę wprost. Nie ma problemów sprzętowych dotyczących padów oraz EA nie śledzi aktualnie takiego problemu. Mają Ci powiedzieć jak to naprawić? No jeśli Tobie nie działa, to nikt nie będzie odpowiadał za Twój sprzęt. Jeśli byłby to problem z grą a nie z Twoim sprzętem, napisali by po chwili i próbowali to wyjaśnić. Możesz być zły i się frustrować jednak nic to Ci nie da. Jeśli uważasz ,że to ich wina to oddaj grę i problem z głowy. Ja Ci mogę powiedzieć ,że na PC pad Xbox, Xbox360 i Pad PS4 działają poprawnie. Jeśli wszędzie Ci działa a tylko w Fifie 19 nie, to faktycznie dziwna sprawa, ale pamiętaj że was tu jest 3-4 w temacie a dla tysięcy graczy pady działają i świetnie się bawią w grze. Prędzej u was coś się wydarzyło i akurat może macie ten sam problem, niż sprawiła go sama Fifa. Mimo to powodzenia w rozwiązywaniu.

Wiadomość 12 z 297 (2 956 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

NIe no ludzie to jest nie możliwe mam teraz 2-go pada od kolegi na kablu też od xboxa360 i wiecie co! dzieje się dokładnie to samo czy to na kablu czy bezprzewodowy pad??? dalej będziecie wciskać mi kit że to wina mojego sprzętu ?? haha jeżeli tak to ma wyglądać to czy jest możliwość zwrotu fify ? bo na co mi ten szajs jak nie mogę w FUT grać.... 

Wiadomość 13 z 297 (2 952 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Już nie wspomnę o tym że straciłem z 5 meczy online w division rivals żeby sprawdzić czy działa i wychodziłem po 5 min bo mnie [edytowane] brała... więc bilans też mam super i ogólnie obcięte zarobki za mecz ale spoko EA ! dzięki za wrażenia z gry 

 

@BURU124

 

[Witaj proszę byś kolejnym razem nie przeklinał na forum, zapoznaj się z regulaminem.]

Wiadomość 14 z 297 (2 948 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

Mi na Logitech F710 nie działa tez.

Podpiąłem Genesis V65 znalazłem go gdzieś i tez nie działa do końca przeskakuje mi co 2 okienko.

Wiadomość 15 z 297 (2 929 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Chyba jeśli by była indywidualna sprawa naszego sprzętu to w ogóle by kontroler xbox360 nie funkcjonował w fifie 19(działa offline wszystko oprócz online) , a w fifie 18 jak i innych grach działa normalnie...

Wiadomość 16 z 297 (2 919 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

To co mamy niby z tym zrobić ktoś ma jakieś propozycje panowie ? 

Wiadomość 17 z 297 (2 894 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★ Novice

Nie wiem. Wydałem kupę forsy na grę która mi tak na prawdę nie działa. Jeśli w ciągu tygodnia dwóch tego nie naprawią to więcej nie kupie tej gry.

Wiadomość 18 z 297 (2 885 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Naitel dobrze pisze, problem dotyczy wybranych osób, stąd EA nie będzie zamierzało nic z tym robić, na angielskim forum też znalazłem takie przypadki, ale to chyba za mała ilość graczy. Najgorsze jest to, że nie ma zdiagnozowanego problemu, z czego on wynika. Na pewno coś jest z winy EA, a coś jest po stronie naszego komputera, bo na kilku padach występuje problem, więc normalną rzeczą to nie jest. Może jakieś błędy w rejestrze w komputerze? Nie chcę robić formata komputera, bo to chyba zbyt pochopne rozwiązanie.
Wiadomość 19 z 297 (2 877 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

Moze inaczej jest ktoś komu działa normalnie fifa na padzie z Logitecha?

Wiadomość 20 z 297 (2 873 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA