Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

autor: kalliber1988
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Brak kontroli nad zawodnikami po rozpoczęciu od Division Rivals

★ Novice

U mnie pomogło ustawienie stałej wartości fps , mimo iż zdarza się przez moment przyśpieszenie gry co wcześniej skutkowało brakiem kontroli nad zawodnikami to teraz ten problem nie występuje 

Wiadomość 291 z 297 (1 426 wyświetleń)

Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

★ Apprentice

Już mam drugi raz taka sytuacje że SI przejmuje kontrole nad moimi zawodnikami, dziwny bug :P po czym się rozłacza w połowie meczu... czy to jakiś czit?

Wiadomość 292 z 297 (1 366 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

★★★ Newbie

Tyle czasu minęło i dalej widzę problem nie rozwiązany . Mam dwa pady steelseries stratus XL oraz specjalnie kupiłem nowe msi gc30 ,,, na jednych i drugich w trybie divison rivals brak sterowania . Raz na 6 prób tylko się udało więcej nie próbuje . Dobrze , że się nie wpakowałem w razery ...

Wiadomość 293 z 297 (1 152 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam .

 

Wczoraj chciałem zagrać w Division Rivals i niestety nie mogłem się ruszać moimi grajkami , w ogóle nie było znacznika nad zawodnikiem . Pad reagował tylko na pauzę w grze . 5 x pod rząd musiałem wyjść z meczu przez co za każdy mam zaliczona porażkę... Ma ktoś pomysł czemu tak się dzieje ?? Jak mogę temu zaradzić ?

Wiadomość 294 z 297 (1 070 wyświetleń)

Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

★★★ Novice

fifa 21 dalej ten sam błąd

Wiadomość 295 z 297 (782 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

★ Novice

Wczoraj kupiłem fife 21 wszytskie tryby normalnie działają ale divison rivals. Niestety nie moge zwrocic gry wiec wystawiam po obnizonej cenie na olx. Wydaje mi się że to dlatego że ea aby były ,,równe szanse,, uniemożliwiło używanie pada w grach olnine. Spróbujcie zainstalować se program typu reWASD który konfiguruje fajnie pada pod klawiature mi działało dopoki czegoś niezkasztaniłem w ustawieniach więc teraz  mi to różnie działa ale może wam zadziała.

Wiadomość 296 z 297 (736 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przjęcie kontorli nad Piłkarzami w Division Rivlas przez SI

★★★ Newbie

Dzięki za info . Myślałem , że po 19 kolejna wersja będzie działać normalnie , ale nie mam zamiaru teraz kupować kolejnej badziewnej wersji , ani sprzedawać padów i kupować te paście od szitboxa

Wiadomość 297 z 297 (547 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA