Dot.: Fifa 19-Problem ze sterowaniem w trybie Division Rivals (pc)

autor: mistrzugier1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★ Apprentice

Nie WIerze EA NAPRAWIA TO Dzis poraz pierwszy zagrałem normalnie mecz przegrałem ale dało sie grać ale są minimalne błędy brawo ea tylko tak dalej 

Wiadomość 261 z 297 (1 484 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★ Novice

Kiedy udało ci sie zagrać ?

Wiadomość 262 z 297 (1 480 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★ Novice

Mi nadal nie działa,tragedia to jest jakas...

 

Wiadomość 263 z 297 (1 474 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★★ Novice

Siemka doradzi ktoś,  mam ten sam błąd ze sterowaniem, ale mam możliwość zwrotu fify. Więc zwracać czy czekać na jakiegoś fixa. 

Wiadomość 264 z 297 (1 462 wyświetleń)
0 Kudo

Fifa 19-Problem ze sterowaniem w trybie Division Rivals (pc)

[ Edytowane ]
★★ Apprentice
Podczas rozgrywki w tym trybie w każdym meczu co  jakiś czas pad nie reaguje i zawodnicy stoją bądź wybrany zawodnik zacina się i  biegnie w jednym kierunku. Rzadko występuje to w Champions Fut. zacięcia te trwają dobre kilka sekund i dopiero pad reaguje. bardzo duzo razy na mecz to występuje normalnie nie da się tak grac. dziwne jest to że czasem  w pierwszym meczu działa  normalnie a potem w drugim trzecim meczu jest coraz gorzej z tymi zacięciami.
   w innych trybach wszystko działa normalnie.
 
Jakieś pomysły?
Wiadomość 265 z 297 (1 313 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 19-Problem ze sterowaniem w trybie Division Rivals (pc)

★★★★ Guide

Witaj!

 

Wygląda to jak typowy problem który mają niektórzy gracze. Znajdziesz go w tym temacie. Niestety, EA nadal szuka jak go rozwiązać ponieważ większość graczy gra bez problemów i nie jest to błąd globalny, a to utrudnia jego znalezienie.

Wiadomość 266 z 297 (1 300 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19-Problem ze sterowaniem w trybie Division Rivals (pc)

★★ Apprentice
Hmm.. Troche to dziwne że wiekszość gra w tym trybie bez problemów a reszta ma problem.
Wiadomość 267 z 297 (1 289 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★★★ Newbie

Muszę Cię zmartwić ale wątpię, żeby to bylo spowodowane działaniem EA. Ja mam tak, że jeden mecz zagram normalnie, a 5 następnych nie da się grac w ogóle.

Wiadomość 268 z 297 (1 348 wyświetleń)
0 Kudo

Komputer kontroluje moje Division Rivals

★★★ Newbie

Chwilę temu chciałem zgrać w Division Rivals, więc włączyłem mecz, ale nie mogłem sterować piłkarzami, nawet nie było znacznika nad głową "kontrolowanego" zawodnika, ale mecz toczył się dalej. Co jakiś czas klikałem tylko jakiś przycisk, żeby nie zostać wyrzuconym z meczu, ale po ok. 4 minutach i tak została mi przyznana porażka za niekontrolowanie swoich zawodników. O co chodzi i co powinienem robić?

Wiadomość 269 z 297 (1 133 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Komputer kontroluje moje Division Rivals

[ Edytowane ]
★ Apprentice

EA TO JUŻ JEST PRZESADA TEN BŁĄD JEST OD PREMIERY FIFY A MAMY  2019 ROK ! DLACZEGO NIC Z TYM NIE ROBICIE BO CO PIENIĄŻKI SIĘ ZGADAJĄ  I NIECH MI KTOŚ POWIE ŻE TO PRZEZ MÓJ INTERNET TO COŚ ROZBIE.......E TAK MAM NAJLEPSZY INTERNET NA RYNKU PO KABLU ETERNET ŚWIATŁOWÓD I TO MÓJ INTERNET XDD TAK NA PEWNO I PEWNIE Z EDYTUJĄ MI KOMENTARZ. ZAMIAST NAPRAWIAĆ BŁĄD TO WYPUSZCZAJĄ TOTY BO PIENIĄŻKI SIĘ MUSZĄ ZGADZAĆ HEHE NAJGORSZE ŻE JUŻ TEGO SZMELCU NIE ZWRÓCĘ BO MAM TO OD PREMIERY  I ILE PADÓW MAM ROZWALIĆ ABYŚCIE COŚ Z TYM ZROBILI EA ?    Ps PISZE TO POD WIELKIMI EMOCJAMI BO JESTEM BARDZO ZDENERWOWANY I ZŁY .

 

 

 @Lord_Beogr

 

[Jak będziesz pisał bez tych wulgarnych słów, to nikt nie będzie edytować komentarza proste. Zanim zaczniesz na nowo w ten sposób pisać, pierw zapoznaj się z regulaminem forum]

Wiadomość 270 z 297 (1 107 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA