Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

autor: Gado6578
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★★ Novice

Kolejny problem (ile ich jeszcze będzie...), otóż, gram na Pc, na początku klawiatura, bo pada kupię w przyszłości i takie tryby jak Squad Battles, sezon jednego gracza mogę rozgrywać bez problemu, wszystkie mecze na bota ale gdy już włączam mecz online jak Division Rivals, moi zawodnicy nie reagują w ogóle na polecenia.. Stoją, każdy przycisk jaki kliknę nie działa, dopiero po chwili "coś" się stanie, nie mogę w ogóle nimi sterować, o co może chodzić? prosiłbym kolejny raz o pomoc. Confused

Wiadomość 231 z 297 (705 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice

Ja tylko pragnę przypomnieć, że problem występuje nadal, przed chwilą musiałem przymusowo poddać dwa mecze w FUT champions, bo nie miałem od startu pierwszej połowy kompletnie kontroli nad zawodnikami, jest to o tyle dziwne, że w piątek i w sobotę dało się w miarę grać, piszę w miarę, bo brak kontroli nad zawodnikami momentami występował, ale na chwilę. Przy tym gra totalnie zamula, tzn. zwalnia i przyspiesza, nie ma na to racjonalnego wytłumaczenia, dlaczego są godziny w których mogę grać w miarę normalnie, a są godziny, w których nie da się rozegrać meczu. Po raz kolejny podziękowania płyną do EA, że zepsuliście mi szansę na dobrą rangę w ten weekend, za to goście którzy na mnie trafili są farciarzami, bo dostali zwycięstwo praktycznie za darmo. Można tylko do znudzenia się powtarzać, ale chcę po prostu, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym problemie i jak EA wypuszcza niegrywalny produkt i przez cały okres gry nie eliminuje błędów.

Wiadomość 232 z 297 (658 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★ Novice

Próbowaliście na padzie od Xbox-a ? Ja kupiłem i nie narzekam FPS ograniczone do 50 pad Xbox-a i jest OK

Wiadomość 233 z 297 (725 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★ Guide

Witaj!

 

Niestety, nie wiadomo dlaczego garstka graczy ma ten problem, jak i nie ma jeszcze rozwiązania. Tutaj znajdziesz główny wątek tego problemu.

Wiadomość 234 z 297 (689 wyświetleń)

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★★ Novice

Czyli mam rozumieć, że płacąc za grę nie małe pieniądze, nie będę mógł grać online?
Czy jest możliwość zgloszenia tego? gwarancja? :/

Wiadomość 235 z 297 (671 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★ Guide

EA wie o tym problemie i nad tym pracuje. W wątku który Ci podałem, wypowiedział się pracownik EA więc zgłaszanie tego nie ma sensu. Co do reklamacji gry, to zawsze możesz spróbować. Tak jak mówię, ten błąd ma garstka graczy więc ciężko powiedzieć czym to może być spowodowane. Jak napisane w wątku, ludzie zewnętrznymi programami ograniczają fps i jakoś grają. Ciężko mi więcej powiedzieć bo sam jako gracz, z obecną odsłoną fify nie miałem problemów technicznych ani sieciowych.

Wiadomość 236 z 297 (658 wyświetleń)

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

 

 

Witaj ponownie @X0GM

 

Tak jak napisał @NaiteI EA pracuje nad rozwiązaniem problemu, lecz nie wiadomo kiedy to wprowadzą. Niestety więcej nie mogę powiedzieć. Powiedz mi tylko jak uruchomiłeś FIFA 19 na twojej grafice  NVIDIA GeForce 9500 GT która jest z 2008 roku na dodatek ma tylko DirectX 10. Tak na prawdę FIFA 19 na niej nie powinna się uruchomić bo nie ma DirectX 11.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 237 z 297 (650 wyświetleń)

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★★ Novice

Kurcze... mam nadzieje, że naprawią to w miarę szybko, zamiast ciągle coś w fizyce gry poprawiać...
A co do fify, to brat wziął komputer do znajomego informatyka (wziął Pc wrócił z laptopem :D - zapomniałem to dopisać, niestety informatyk na grach się nie zna) na laptopie fifa działa dobrze, trochę ją zacina ale to najmniejszy problem, choć w sumie dołączę DxDiaga laptopta, może uda się jakoś lekkie ścięcia zniwelować, tym się pociesze :D
Aa najbardziej smuci mnie to, że w trybach na których Fifa się opiera nie da się grać, ale jestem dobrej myśli, ze naprawią to chociaż przed końcem roku :D

Wiadomość 238 z 297 (647 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

@X0GM

 

Laptop też do najlepszych nie należy, jedynie co tu mogę doradzić to ustaw tryb wysokiej wydajności tak jak poniżej, i wyłącz wszystkie aplikacje w tle. Więcej niestety nie da się zrobić ze względu na procesor a dokładnie jego taktowanie, ważne, że da się grać.

 

 

Przechwytywanie.PNG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 239 z 297 (643 wyświetleń)

Dot.: Zawodnicy w trybie online nie reagują na polecenia (fifa 19 PC)

★★★★★ Novice

Też właśnie mnie to cieszy, że po prostu można grać Large smile zrobiłem jak mówisz i dzięki za wszeloraką pomoc. A jak sądzisz, zrobią to żeby można było grać Online w najbliższym czasie?, czy jednak do ważnych problemów to nie należy? :D

Po nowym roku do Pc nową kartę graficzna mam w planie Radeona R9 270x 2 GB, proces w Pc lepszy o dwa razy, że tak powiem, także tam powinno być już dobrze.

Wiadomość 240 z 297 (639 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA