Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

autor: Gado6578
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice
Ja mam w d**** czy studio analizuje czy rozwiazuje błąd powinien zostac naprawiony 2 miesiace temu gdzie duzo osob jeszcze nie mialo fify a nikt o tym bledzie glosno nie informował.Support Polski nic nie moze zrobic poniewaz glowne studio fify 19 jest w Canadzie podajze wiec nie gadajcie ze wasi specjalisci sie juz tym zajmuja bo sie osmieszacie jak i cala firme.
Wiadomość 221 z 297 (578 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Pytam jak można grać ? 3 mecze w pierwszych dwóch kontrola nad piłkarzami , może w dwóch -trzech akcjach , oczywiście obydwa przegrane .

Trzeci mecz , początek zero kontroli , jak już sami zawodnicy odzyskają piłkę , to podają sobie do tyłu , do przodu , taki pingpong bez mojego udziału , tracę dwie bramki , w pewnym momencie coś puszcza , daje przeprowadzić kilka akcji , doprowadzam do remisu , ale żeby szczęście nie trwało długo , wszystko zaczyna się od początku i skutkuje to tym , że bramkarz wbiega mi radośnie z piłką do bramki 2:3 i do końca meczu cuda niewidy się dzieją , 

Więc pytam się ZŁODZIEJE kiedy i czy cokolwiek z tym zrobicie ? 

Jest Was tutaj tylu , może jest wśród Was jakiś prawnik , może pora "poprosić" tę złodziejską bandę o zwrot kosztów za zakup bubla ?

Zrobiłem prawie wszystko co tutaj nasi przedstawiciele tej SZULERNI zwanej EA sugerowali , zmieniłem DNS , włączyłem pionową synchronizację , ograniczyłem FPS , mecze online , nawet Liga weekendowa , wszystko było ok , RIVELS , nie włączaj , nie podchodź , jeszcze powinniście zapłacić za nerwy , gdy bezsilnie obserwujemy , to nad czym teoretycznie powinniśmy mieć choćby częściową kontrolę .

Wiadomość 222 z 297 (726 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

U mnie ograniczenie 48 FPS jest aktualnie idealnie dopasowane i da się grać w FUT champions, natomiast w tryb division rivals da się grać, ale na wybranych stadionach, na tych złotych rzadkich stadionach się nie da grać, także jeśli chcę grać w division rivals muszę kombinować, rozgrywać mecze u siebie lub unikać grania na dużych stadionach, często w ekranie zarządzania zespołem, gdy pisze jaki będzie stadion, opuszczam sesję gry, bo nie chcę się wkopać. Musimy mieć na względzie to, że EA z tym problemem nic nie zrobi, a więc jeśli chcemy grać w FIFE, to trzeba dużo kombinować, niestety taka jest prawda.

Wiadomość 223 z 297 (720 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice
Jeżeli to w dużej mierze jest wina stadionów to co tym niedorozwojom z EA zabrania zablokowania tych stadionów , albo jeszcze prościej w Rivels gramy na jednym stadionie , wybrać stadion na którym jest najmniej problemów i gramy na nim , ja mogę grać i na łące , byle tylko GRAĆ znaczyło GRAĆ , pukajcie w te puste głowy , może jakieś powracające echo uruchomi te pojedyncze neurony i Ktoś tam chociaż poudaje , że umie myśleć .
Wiadomość 224 z 297 (692 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Mam najnowszego pada od xbox one s i nadal mam problem z gra przez internet

 

Wiadomość 225 z 297 (689 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Ta gra zaczyna tylko denerwować niech EA łaskawie zrobi coś z tym, bo może się okazać, że ludzie masowo zaczną zwracać produkt który jest na gwarancji

 

Wiadomość 226 z 297 (680 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Proszę  EA, aby powiedziało wprost ile jeszcze czasu potrzebujecie na rozwiązanie tego problemu tydzień dwa tygodnie oby nie cały rok bo ten problem  przecież trwa od premiery gry

 

Wiadomość 227 z 297 (666 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Ja mogę wypowiedzieć się tylko tyle, że problem nie zniknie do końca działania serwerów w tej grze, mało tego, pojawi się on też w FIFA 20 jako kontynuacja, także nie róbcie sobie zbyt wielkich nadziei. Tak jak mówię, ograniczajcie odpowiednio FPS i nie grajcie na dużych stadionach, albo po prostu nie grajcie w tą grę, a na pewno oszczędzicie sobie nerwy, wiadomo że szkoda kasy na grę, ale to nie jest pierwsza i nie ostatnia wydana głupio kasa w naszym życiu.
Wiadomość 228 z 297 (640 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Chyba pozostala nam jedynie ostatecznosc, mam w miare dobrze funkcjonujacy kanal na YouTubie, nagram tam film jak EA traktuje graczy, wykonam na jego potrzeby telefon, oraz nagram caly blad. Proponuje rowniez masowe telefony do EA zeby zobaczyli ile osob sie meczy z tym i zaluje zakupu. To chyba jedyne co nam zostalo oprocz czekania na reakcje ktorej raczej juz nie zobaczymy

Wiadomość 229 z 297 (609 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★ Novice

Ta gra to jakiś dramat... Opóźnienia sięgają 3 sekund... i weź tu oddaj strzał jak wszystko leci nad bramką bo się zetnie i siła cały czas leci.... Trzeba skrzyknąć akcję na fb żeby nie kupować w przyszłym roku tej gry to może EA zacznie traktować nas poważnie...  

Wiadomość 230 z 297 (578 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA