Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

autor: Gado6578
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

A moze ktos mi pomoc jak ustawia sie ten server w tym programie???

Wiadomość 211 z 297 (785 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Apprentice

mam ten sam problem n ps4 dzwoniąc na infolinie pierniczą ze to wina sieci ale na innych grach jest ok tylko w fifie 19 Central Fut są problemy chce podac w prawo zawodnik podaje w każdym innym kierunku tylko nie w prawo chce podac w lewo to samo strzelam na bramke na 20 strzałów 15 słupków i poprzeczek często wywala z serwerów a oni tylko ze to wina twojego netu nie chce mi się już do nich dzwonic bo to jest bez sensu gadaja jedno i to samo

Wiadomość 212 z 297 (896 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★ Novice
Mi to * nawet nie pomoglo format pc ...
Wiadomość 213 z 297 (838 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★ Novice

ktos wymyslil co i jak naprawic

Wiadomość 214 z 297 (725 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice
Mam 5 padów, wszystkie oryginale. Wszystkie działają poprawnie w innych grach. Chcesz mi powiedzieć, że moje pady nie działają tylko w tej dziadowskiej grze ???
Wiadomość 215 z 297 (698 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Dwa miesiące od premiery gry, może w końcu jakiś komentarz przedstawiciela EA w tej sprawie? Problem jest opisywany od dnia premiery gry i w tej kwestii nic się nie zmieniło, tzn. zmieniło się jeszcze na gorsze, bo stosowane dotąd ominięcia problemu, jak np. stosowanie ograniczenia FPS jest już mniej skuteczne niż dotychczas.
Nadal obserwuję także taki sam temat na angielskim forum, tam też nadal nie ma rozwiązania problemu, ktoś tam z EA się odezwał niedawno, ale nie miało to nic wspólnego z tym, że EA pracuje nad tym problemem. Wszystko wskazuje na to, że problem nie zostanie naprawiony do końca gry, pozdrawiam...
Wiadomość 216 z 297 (679 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio nadal analizuję przyczynę takiego stanu w grze. Studio otrzymuję informację o skali tego problemu i na tą chwilę prosi jeszcze o cierpliwość. Jak już to zostało wspomniane, niektórzy gracze rozwiązali (zredukowali) ten problem, poprzez zablokowanie ilości klatek np. na 30. 

 

Jeśli otrzymamy jakieś nowe informację, przekażemy je w tym oto wątku.

Wiadomość 217 z 297 (661 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

 

Przepraszam za to co ale to jest trochę śmieszne że dopiero znaleźliście ten błąd i go naprawiacie premiera odbyła 2 miesiące temu a dopiero teraz ten problem rozwiązujecie może jeszcze powiecie że to potrwa kilka miesięcy a nawet rok.Mam nadzieje że chociaż przed świętami to naprawicie.

Wiadomość 218 z 297 (636 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice
Panie przedstawicielu EA wstyd mi za pana że pan musi kłamać nam w oczy bo taka jest rola ea.Wystarczyc powiedziec nie naprawimy tego bledu i tyle a gracze nie potrzebnie robia sobie nadzieje...
Wiadomość 219 z 297 (620 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Niestety, ale studio analizuje problem, a nie rozwiązuje, to jest zasadnicza różnica, a problem jest tak prosty do rozwiązania. Skoro da się normalnie grać w trybach sezony online, mecz towarzyski online, turniej online, to jaki problem wprowadzić takie same serwery, na których błąd nie występuje?
Cd. rozwiązania 30 FPS, już tłumaczyłem, że jak dacie na 30 FPS gra chodzi tak zmulona, że po prostu nie da się grać, a brak kontroli nad zawodnikami występuje nadal. Tu nie chodzi o to, że jest mało klatek na sekundę, tylko o to, że wraz ze zmniejszeniem FPS'ów zmniejsza się tempo gry, a to nie powinno mieć miejsca, to jest kolejny błąd FIFY, który akurat pojawił się po któreś aktualizacji, z początkiem gry takiego błędu nie było.
Wiadomość 220 z 297 (606 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA