FIFA 19 opoznienia w reakcjach

autor: mudyvane978
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

ktoś coś wymyślił już czy nie ?

Wiadomość 81 z 297 (2 430 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

U mnie przestał występować ten problem mi uruchomieniu gry na administratorze, zmienieniu ustawień wszystko na najmniejsze, do 60 klatek, direx 11, uruchamiam grę okno bez ramek. Dodatkowo w ustawieniach karty synchronizacja pionowa na adopcyjny co jest oczywiste. Nie wiem co z tego pomogło, ale działa pięknie. Wszystko śmiga jak należy. Pozdrawiam.

Wiadomość 82 z 297 (2 503 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@supbitPOLzmniejszyłeś do 60 klatek, ale tylko Ci się tak wydaje, opcja okno bez ramek zbija Ci FPS do 30 FPS, jak dla mnie przy 30 FPS nie da się grać, gra jest zbyt mało płynna. Kolejny raz powtórzę, utrudnianie sobie gry, poprzez np. zmianę na sterowanie ręczne czy zbijanie FPS, zmniejszenie jakości grafiki nie jest żadnym rozwiązaniem problemu. To jest chore, że macie grać na najniższych ustawieniach, jak macie kompa, który pociągnie bez problemu na wysokich. Cały czas wygląda na to, że EA nic nie zrobi z tym do końca roku.
Mnie zastanawia jeszcze jeden problem. Czemu w powtórkach w meczu oraz w menu mam 30 FPS, a jak gram mecz to mam 55-60 FPS. Może to ma coś wspólnego z naszym błędem?
Edit: Zmniejszyłem do 30 FPS i problem nie występuje wcale! Ani przez moment nie wystąpił, z tym że największy problem dotyczy tego, że przy 30 FPS na dużym ekranie się nie da grać, min. 50 FPS musi być. Moim zdaniem tu jest rozwiązanie tego problemu, trzeba znaleźć sposób, aby 60 FPS występowało cały czas w grze, w menu i w powtórkach, a nie powtórka, która ma 30 FPS, a nagle Ci przeskakuje do 60 FPS, a jak ktoś nie ma ograniczeń, to jeszcze więcej. 

Wiadomość 83 z 297 (2 445 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Potwierdzam, zmiana na max 30 fps działa, zagrałem około 15 meczy i w żadnym błąd nie występuje. Z jednej strony super że w końcu można pograć, ale na 30 fps to też nie jest to czego oczekujemy od gry, patrząc na mój sprzęt który na meczach offline wyciąga ponad 100 fps :/ btw gtx 970, i5 4690k 

Wiadomość 84 z 297 (2 414 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Problem chyba jest w pliku buttonsetup. Ini

Wiadomość 85 z 297 (2 407 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Zmniejszyłem wszystko co się da, klatki itd. 

 

Jest lepiej, pad reaguje, ale z opóźnieniem rzędu 1-2 sekundy... Więcej z tego sprzętu nie wyciągnę. Obawiam się, że niestety sprzęt jednak mam za słaby na granie online.

Wiadomość 86 z 297 (2 404 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Dalej jedynym "rozwiązaniem" jest ustawienie 30 FPS, lecz granie na tylu FPS-ach nie sprawia przyjemności, kombinowałem w ustawieniach karty graficznej, ale bezskutecznie aby mieć te 60 FPS w menu i powtórkach. Do tej pory sytuacja wygląda tak:
30 FPS - brak opóźnienia,
60 FPS - kilkusekundowe opóźnienia.
brak limitu - brak kontroli nad zawodnikami od samego startu w meczu.
Kolejną rzeczą, która mnie zastanawia, to jest to, że FIFA 19 tak jakby wcale nie reagowała na to co ja ustawiam w ustawieniach karty graficznej (AMD Radeon R7), dawałem limity FPS na np. 50 - a dalej było 60, wyłączałem synchronizację pionową, a limit dalej 60 FPS (pomimo ustawionego braku limitu w ustawieniach gry). Mnie się wydaje, że ustawienie stałych FPS, które nie będą spadać to jest główne rozwiązanie problemu. Grając na 60 FPS, w meczu czasem FPS spadną do ok. 55. Gdybym ustawił na 50 FPS, to być może by już dało się grać, nawet pomimo tych powtórek, które mają 30 FPS. Tylko jak mam to zrobić, skoro ustawienia karty graficznej mają się nijak do gry? Albo niech EA wprowadzi w ustawieniach suwak, w którym będziemy sobie mogli ograniczyć FPS, a nie tylko dwie możliwości do 30 i 60...
Wiadomość 87 z 297 (2 346 wyświetleń)
0 Kudo

Mam problem z division rivals

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mam problem z Division rivals. Gram na pc,  mam myszkę i klawiature. Wszystkie tryby działają spoko, kieruje zawodnikami myszą i klawiatura. Ale w division rivals kieruje tylko klawiatura, nie wiem czemu ale myszką nie mogę sterować. Chciałem to naprawić w ustawieniach ale nie da się.  Wszytskie inne tryby działają. Pomoże ktoś? 

Wiadomość 88 z 297 (2 299 wyświetleń)
0 Kudo

Problem ze sterowaniem w FC - steruje za mnie komputer

★★ Novice

Grając w FC nie mogłem sterować swoimi zawodnikami, robił to za mnie komputer. Dodatkowo dostałem porażkę za brak aktywności w meczu.

Wiadomość 89 z 297 (2 287 wyświetleń)
Highlighted

FIFA 19 opoznienia w reakcjach

★★★ Newbie

Witam po ostatniej aktualizacji mam problem z padem(w poprzedniej fife po jednej z aktualizacji tez sie tak stalo) Mianowicie pilkarze  reaguja z opoznieniem w stosunku do sterowania padem Glownie chodzi o galke poruszania, nie jest to juz plynne i sprawia mega klopoty, Jezeli ktos ma podobny problem to prosze dac znac.  Dzieje sie tak zrowno offline jak i online

Wiadomość 90 z 297 (2 316 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA