Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

autor: MariuszM1991
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Niekoniecznie Możesz ustawić na częściowe lub zobaczyć od czego jest posczególna opcja ja poprostu wyłączyłem wszystko dla sprawdzenia nie wiem jak poszczegulnie opcje wpływają na rozgrywkę... Zawsze możesz sprawdzić i cofnąć ustawienia

 

Wiadomość 71 z 297 (1 446 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★ Apprentice
A co do problemu miałem identyczy jak w temacie Wink
Wiadomość 72 z 297 (1 440 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★ Novice
Dajcie znać czy pomogło z tymi ustawieniami, bo nie wiem czy kupować po tej wersji próbnej pełną grę. Apropo sprzętu, mam gtxa 1060ti 4gb, 12 GB Ramu, procesor od AMD podkrecony chyba na 4 GHz, bf 1 śmiga na wysokich, inne gry typu nowy NFS na ultra, także wątpię żeby to było przez słaby sprzęt.
Wiadomość 73 z 297 (1 400 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice

Faktycznie problem nie występuje w przypadku, gdy wszystko damy na ręczne, najpierw testowałem opcje częściowe, ale wtedy błąd występował. Z tym, że to nie jest żadne rozwiązanie problemu, bo nie da się grać tak, zawodnik strzela albo na prosto, albo po ukosie, nie da się właściwie strzelić gola z ostrego kąta, jakimś finezyjnym strzałem, podania są wprost do pierwszego zawodnika, jak naciśniesz za słabo to od razu jest strata, po prostu nie da się grać w ten sposób. Ale przynajmniej znaleziona jest przyczyna i leży ona po stronie EA, trzeba wskazać, że jest zniszczony system sterowania w trybie division rivals, a mianowicie asystowanie przy podaniach, strzałach, obronach itd. Nie może być tak, że będziemy "naprawiać" problem ogromnym utrudnianiem sobie w graniu, a właściwie odbierzemy sobie możliwość rywalizowania na równym poziomie z przeciwnikiem. To EA musi naprawić ten błąd, ale jak widać - nie zamierza.

Wiadomość 74 z 297 (1 338 wyświetleń)

Problem ze sterowanie w FIFA 19 - Division Rivals

★★ Novice

Mam problem ze sterowaniem w trakcie Division Rivals zawodnicy biegają w różne kierunki, nie można nimi sterować. Proszę o pilną odpowiedź. 

Tylko proszę o konkrety, nie o jakieś opisy, które i tak nie działają.

 

Wiadomość 75 z 297 (963 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Czyli mniej więcej źródło problemu znamy, teraz tylko żeby EA się tym zajęło. Nie wiem jak z padami od xboxa, ale Ci co używają do PS4 jakiego używacie programu do pada? DS4 windows, inputmapper czy coś innego?

Wiadomość 76 z 297 (1 289 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Zmieniłem, dalej to samo.

Wiadomość 77 z 297 (1 280 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★ Novice

U mnie po aktualizacji jest gorzej niż było... wcześniej kilka pierwszych minut dało się zagrać, a teraz nawet pauzy nie mogę dać - zero reakcji :/
Żal i ból...

Zmiana na ręczne sterowanie też zupełnie nic nie dała
Wiadomość 78 z 297 (1 464 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Poprostu porażka kupuje po to grę by grać online a dzięki Ea nie mogę ...... 

Wiadomość 79 z 297 (1 452 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

Ograniczylem do 30 klatek i ustawienia na niskie, jestem w fazie testow ale wydaje mi sie ze jest troche lepiej

 

Wiadomość 80 z 297 (1 439 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA