Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

autor: Schab1607
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] FIFA 19 (PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals/FUT

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam Mam problem z moim oryginalnym bezprzewodowym padem od Xboxa 360 ( sterowniki już aktualizowałem do pada i *)
mianowicie w normalnych meczach na bota ( czy to nawet squad Battles) wszystko działa idealnie pad steruje tam gdzie chce

Gdy włączam grę w division rivals (czyli przez neta bądź jak już miałem w zeszłej fifie lige weekendową) zaczynają się jaja.
Po rozpoczęciu meczu 2 kopnięcia wydają się ok a potem pad jakby się zawieszał i idzie w jedną stronę i ma dziwne lagi jak stuknę po 10 razy wybicie to albo wybije albo czeka i świruje jak ja mam grać skoro oryginalny pad nie działa dobrze w trybie sieciowym spotkał się ktoś z czymś podobnym ? 

Wiadomość 1 z 297 (7 724 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice

Mam to samo, odpaliłem od razu na starcie W FIFIE 19 tryb division rivals i moi zawodnicy nie reagują totalnie na polecenia lewej gałki, nie poruszają się wcale, są w stanie tylko kopnąć piłkę. To jest wstyd dla EA, że płacimy 200 zł za grę, a w tym trybie występują od razu problemy, w tamtym roku było to samo z fut champions. Oczywiście w innych trybach gry wszystko działa jak należy, także możemy zapomnieć o graniu w tryb division rivals i fut champions w tym roku...

Wiadomość 2 z 297 (7 681 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Strasznie dziwna sprawa. Zastanawiałeś się nad całkowitym odinstalowanie sterów do pada i odbiornika? Osobiście używam do grania na pc moich padów od xbox360 z odbiornikiem od microsoftu i działają świetnie. W obecnej fifce również nie ma problemów, a gram tylko DR i SB. Wina więc prawie na pewno leży po waszej stronie. Spróbujcie tego o czym mówię. Po odinstalowaniu podepnijcie odbiornik jeszcze raz i niech system sam dogra odpowiednia aktualizacje.Ewentualnie można też zastanowić się czy to nie jest wina łącza i nie odczuwasz zwyczajnych lagów a nie problemów z padem.

Wiadomość 3 z 297 (7 673 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem w FUT. Grałem również online w trybie WG i problem też się pojawiał, ale dużo rzadziej. Na tyle, że dało się w miarę grać. 

Nie mniej muszą coś z tym zrobić, bo przecież głównie o FUTa chodzi w tej grze! 

Wiadomość 4 z 297 (7 663 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★ Novice

Siedziałem wczoraj 3h na infolinii, mam ten sam problem, nic mi nie pomogli żeby to naprawić. To jest śmiech na sali, że płacę 200zł za grę, a nie mogę w nią w pełni grac, a zwrócić też się nie da.

Wiadomość 5 z 297 (7 654 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★ Novice

To jest chore słuchajcie PAD DZIAŁA POPRAWNIE W KAŻDEJ INNEJ GRZE oraz INNYCH TRYBACH GRY FIFA czy to gra szybki mecz czy gra w squad battles ale nie działa jak na lezy w division rivals... sterowniki ? (działa w innych grach ) testowałem go w windowsie wsszystko ładnie przypisane tak jak ma być... ale w FIFIE nie działa Frown ktoś nam tu z supportu pomoże czy nie bardzo ? 

Wiadomość 6 z 297 (7 642 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice

Dokładnie, gdyby to była wina pada lub sterowników, to w innych trybach czy innych grach problem by też się pojawiał. Połączenie? To też jest analogiczne do innych trybów, a tam nie występuje problem. To jest błąd EA, a nie naszych padów! W FIFA 18 problem występował w FUT championa oraz w dodatku World Cup, teraz pojawił się w kolejnym nowym trybie, myślałem, że w poprzedniej edycji tylko będzie ten błąd, a tutaj jest on w takiej skali, że się nie da grać, bo w 18 problem ze sterowaniem występował momentami, teraz od samego początku nie da się sterować. Co w związku z tym EA? Mamy odpuścić grę w FUT'a? A może grać na klawiaturze? To jest skandal w jaki sposób naciągacie graczy na niedopracowany produkt.

Wiadomość 7 z 297 (7 626 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★ Novice

Masakra. Kupiłem grę za 200 zeta a EA znowu leje na pecety. Na początku myślałem że to wina pada, wziąłem innego, jeszcze innego, restartowałem FIFĘ, kompa a tu wciąż nic.Natomiast w Squad Battles wszystko już działa idealnie. Po prostu dramat. Mam nadzieję że EA się szybko zainteresuje tym tematem.

Wiadomość 8 z 297 (7 613 wyświetleń)

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

★★★★★ Apprentice
Nie potrafiła zrobić przez cały rok w FIFA 18, także w FIFA 19 nic z tym nie zrobi, to jest logiczne. PC dla nich staje się już nieistotną platformą, dlatego na kompy wychodzi coraz większy szajs. Uzupełnieniem poprzedniego komentarza też chcę dodać, że próbowałem już na kilku padach i dalej to samo. W ustawieniach jak damy okno bez ramki, to wtedy problem nie występuje aż w takim stopniu, za to wtedy są bardzo niskie FPS.
Wiadomość 9 z 297 (7 605 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: FIFA19 (PC) pad od XBOX360 nie działa jak powinien :(

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Tylko krzyczycie na pady a innym działają one bez zarzutu. Jeszcze raz wam mówię to winna indywidualna waszego sprzętu. Gdyby to była wina EA to pady od xbox nie działały by dla mnie czy moim znajomym którzy grają również na takich padach. Fifa 19 nie ma problemu z padami. Radze wam poszukać jakichś rozwiązań a w ostateczności nawet formata, bo jeśli myślicie ,że to wina EA to grubo sie mylicie i póki tego nie zaakceptujecie, zostaniecie z tymi problemami. Nie bez powodu nikt z EA wam nie odpowiada. Pozdrawiam.

Wiadomość 10 z 297 (7 596 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA