Dot.: FIFA 18 z SCDkey

autor: blake1899
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18 klucz

[ Edytowane ]
★★★ Novice

 

Na stronie sprzedawcy znajduje się flaga PL. Po wprowadzeniu klucza do Origin nie ma dostępnego języka polskiego. Ma ktoś jakąś propozycję w jaki sposób wymusić na sprzedawcy podanie klucza produktu zgodnego z naszym regionem ?

 

[edytowano]

Wiadomość 1 z 8 (1 311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

Niestety  mam to samo ewentualnie można poczekać aż będzie dostępna paczka wszystkich  języków. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 8 (1 303 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

★★ Novice

Podłączam się do tematu.

Kupiłem z tej strony i byłem pewny, że będzie po Polsku i nie ma niestety.

 

Wiadomość 3 z 8 (1 293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

★★★ Novice

Hejtuję ich na FB, Twitterze Piszę maile i kompletne 0 odzewu. 

Wiadomość 4 z 8 (1 274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Wersja Fify 18 z **** wygląda tak: FIFA 18 Standard Edition - PC - WESTERN EU, ANZ. Według supportu EA ta wersja nie jest z regionu PL. W takim wypadku informacja na stronie sprzedawcy o tym, że gra jest dedykowana na region PL jest nieprawdziwa ! To chyba podstawa do reklamacji. Przed tym zasłaniali się tym, że region PL nie równa się z językiem PL.... Ciekawe co teraz mi odpiszą..

 

[edytowano]

Wiadomość 5 z 8 (1 243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@kilerfcb89 @blake1899 @MattiuDefo 

 

Witajcie!

 

W przypadku problemu braku PL, oficjalną informację co do dostępnych wersji językowych znajdziecie tutaj! Na przyszłość uprasza się o nie reklamowanie stron, które jak widzicie oferują klucze niezgodne z opisem! 

 

W kwestii wyjaśnienia, gra Fifa 18 w wersji polskiej jest sprzedawana wyłącznie w wersji językowej PL/CZ (polski + czeski). Wersję, którą zakupiliście jest tzw. wersją World Wide, która nie posiada języka polskiego.

 

Dlatego radzimy o kontakt ze sprzedawcą jak już wspomnieliście, celem reklamowania klucza produktu.

 

Powodzenia! Star

Wiadomość 6 z 8 (1 235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mam znajomego który kupił normalną polską wersję pudełkową w markecie. Czy jest ktoś w stanie wskazać mi które pliki/foldery które powinienem przekopiować (z jego folderu z zainstalowaną grą) aby mieć u siebie język PL ? 

Wiadomość 7 z 8 (1 199 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 z SCDkey

★ Apprentice

Kupiłem tak samo klucz z tej strony była flaga PL ale co oni nic nie zrobią z tym bo powiedzą, że nie było tam flagi.

Tak czy siak nie rozumiem czemu np kupując grę w Anglii nie mogę grać w nią po polsku. To nie logiczne.

Wiadomość 8 z 8 (1 165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA