Dot.: FIFA 17- Problem z połączeniem w 2 przypadkach

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 17- Problem z połączeniem w 2 przypadkach

★ Novice

Mój problem polega na tym, że nie mogę dodać do listy trasferowej żadnego zawodnika, bo wyskakuje alert, że próba się nie powiodła i proszę spróbować ponownie. Tak samo dzieje się w trakcie przeglądania aktywnego składu. gdy próbuję kogoś wymienić na danej pozycji z zawodnikiem z klubu. W trakcie szukania zawodnika w klubie gra bardzo długo sie zastanawia i wywala ten sam komunikat. O dziwo w transferach kupno nie sprawia problemów, a w aktywnym składzie mogę swobodnie wyszukiwać wśród zawodników koncepcyjnych jak i z listy transferowej.
Znalazłem już bardzo podobne tematy do mojego, lecz okazało się, że mam ustawione IPv4, program UOTrace nie pokazuje żadnych problemów (testy w załączniku) i szczerze mówiąc nie wiem co robić dalej.
Z rzeczy ciekawszych zauważyłem, że gry ustawię odpalenie gry jako administrator (PPM na ikonie gry->Właściwości->Zgodność->Uruchom ten program jako administrator) to gra oprócz okna początkowego, nie chce się w ogóle odpalić. Klikam "graj" i głucho. Po odznaczeniu tej opcji gra odpala bez problemu.

Nawet nie jestem w stanie porównać tego względem aplikacji mobilnej, bo z tego co widzę od premiery 18, 17 nie obsługuje już aplikacji.
Liczę na pomoc, bo już nie mam pojęcia co robić.

Wiadomość 1 z 4 (163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17- Problem z połączeniem w 2 przypadkach

★ Novice

Naprawdę nikt nie ma pojęcia co jest grane? Szkoda, że wydalem pieniądze na nie w pełni działający produkt i bardzo bym się cieszył, jakby ktoś pomógł mi ten problem rozwiązać.

Wiadomość 2 z 4 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17- Problem z połączeniem w 2 przypadkach

★ Novice

Ponawiam. Problem jest bardzo irytujący i fajnie by było, jakby ktoś mógł coś doradzić.

Wiadomość 3 z 4 (124 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17- Problem z połączeniem w 2 przypadkach

Community Manager

Hej @Szymekspt

 

Po pierwsze dziękuję Ci za szczegółowy opis Twojego problemu Standard smile

 

Domyślam się, że skoro mówisz o zmianie protokołu telekomunikacyjnego Ipv, to zapewne Twoim dostawcą internetu jest UPC. Spotkałem się, z przypadkami gdzie pomimo zastosowania zmian w ustawieniach routera (Ipv6 -> Ipv4), problem nadal pozostawał i rozwiązaniem okazało się wykonanie tej samej czynności, tylko musiała zostać ona wykonana przez UPC. 

 

Jeśli masz taką możliwość to podłącz swój komputer to alternatywnego źródła internetu (np. hot spot z telefonu) i sprawdź czy problem nadal się pojawia. 

 

Dodatkowo jeśli problem tyczy się edytowania składu, to utwórz zupełnie nowy skład i rozegraj kilka meczy online (nie używaj kart ze starego zespołu), po czym zapełnił nowo utworzony skład kartami ze starego.

 

:eahigh_file:Soccer ball

Wiadomość 4 z 4 (107 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA