Early Crash bez informacji o błędzie

autor: IamElectrro
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Early Crash bez informacji o błędzie

★★ Novice

Witam,

Od tygodnia posiadam nowy komputer na którym zainstalowałem Apex Legends , przez 5 dni nie wystąpił ani jeden crash ani nic co mogło by wskazywać że gra chodzi niepoprawnie. Po wczorajszym powrocie do domu z weekendowego wyjazdu zdecydowałem się odpalić grę, niestety po każdych 2-3 minutach rozgrywki zostałem z gry wyrzucony bez jakiejkolwiek informacji o błędzie. Na komputerze nic więcej nie robiłem a ostatnia sesja przed wyjazdem która trwała około 4 godzin również odbyła się bezproblemowo.

Próbowałem różnych porad z internetu jednak wszystkie okazały się bezskuteczne, grę odpalałem na najróżniejszych ustawieniach graficznych ( najniższych , najwyższych ) , reperowałem anty cheata, grę, aktualizowałem sterowniki graficzne nie instalując przy tym GFE , Uruchamiałem grę jako administrator , zmieniałem na tryb zgodności na Windows 7, odpalałem bez Origin w grze, generalnie wydaje mi się że próbowałem już prawie wszystkiego. Mam monitor 144hz i w takich ustawieniach mam też ustawione stałe klatki, na wszystkich ustawieniach komputer radzi sobie ze stałym generowaniem takiej liczby klatek więc chyba nie w tym problem?
Moja specyfikacja

Ryzen 7 1800X

2 x 8 Gb Kingston predator 3200 Mhz
Geforce RTX 2070

SSD 480 GB 
Płyta AORUS b450 elite pro

oraz monitor Lenovo Y25f-10 ( 144hz)

Może ktoś z was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (382 wyświetleń)

Dot.: Early Crash bez informacji o błędzie

Community Manager

Hej @IamElectrro

 

Rzuć okiem na rozwiązania zaproponowane przez @EA_Odix tutaj

 

 

Spoiler

2. Ustawienie gry w Oknie bez ramek + Strumieniowanie tekstur + V-sync

 

44542112222121.png

 

Spróbuj również uruchomić grę z odpowiednią komendą startową, tutaj znajdziesz konkretny przykład. 

 

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem :eahigh_file:

 

Wiadomość 2 z 3 (331 wyświetleń)

Dot.: Early Crash bez informacji o błędzie

★★ Novice

Hej, @EA_Kuba 

Niestety błąd wciąż występuje , co ciekawe gdy grałem od środy do soboty nie wystąpił ani jeden crash gry. Dzisiaj znowu mam problem z random crashami bez żadnego komunikatu.

W załączniku zamieszczam plik Apex_crash .

Wiadomość 3 z 3 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem