Dot.: EA problem z pobieraniem, nie widzi pobranych plików

autor: xMaciusPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA problem z pobieraniem, nie widzi pobranych plików

★★★ Newbie

Pobieram grę star wars jedi fallemn order i aplikacja EA Play robi mi już drugi raz żarty ze mnie Standard smile

Grę pobieram przez Gamepass z xobox'a. Pobrałem jakieś 72% gry i nagle na moich oczach procent spadł do jakiś 40%. Pliki są w folderze (30gb z 50gb). Po takich dwóch sytuacjach stwierdziłem że coś trzeba zrobić bo zaraz skończy mi się internet (straciłem już jakieś 40-50gb przez te dziwne przeskoki). Zrobiłem Recovery cach po czym gra zniknęła z listy pobierania na EA jak i na Xbox (pliki nadal są na dysku). Rozpocząłem pobieranie na nowo ale nie widzi danych plików i pobiera od 0%.

Pytanie 1: Co zrobić żeby aplikacje zobaczyły pliki znajdujące się na dysku? (wybrałem ten sam folder instalacji)

Pytanie 2: Dlaczego nagle przeskakuje mi z 70% na 30% i tracę pliki. Pobieranie były ciągłe bez wstrzymywania czy wyłączania aplikacji.

Z góry dzięki za pomoc 

Wiadomość 1 z 3 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@Sulimm Dodam że nie jestem w stanie pobrać gry teraz na nowo przez brak internetu, który został pochłonięty przez EA Play.
Wiadomość 2 z 3 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Coś się w tym temacie zmieniło ?? 

Wiadomość 3 z 3 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem