EA desktop nie chce się włączyć

autor: Blaszow
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA desktop nie chce się włączyć

[ Edytowane ]
★★ Novice

EA desktop nie działa

Włącza się na sek w menadżerze zadań i znika
Probówałem wielu rzeczy:
reinstallacja, instalacj za pomocą instalatora msi. uruchamianie jako administrator, włączanie ea app recovery nie przynosi żadnego skutku, nic się nie wyświetla.

Mam wszystko zaktualizowane, pare tyg temu aplikacja działała a teraz nagle przestała działać

jest na to jakiś sposób... ?

Wiadomość 1 z 11 (9 542 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @Blaszow 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

 

Upewnij się, że Twój system jest zaktualizowany do najnowszej wersji, poniżej znajdziesz link, który pomoże Ci sprawdzić oczekujące aktualizacje. 

 

Aktualizacja systemu Windows

 

Jeśli problem będzie utrzymywał się po aktualizacji, sprawdź czy będzie powtarzał się na nowo utworzonym koncie administratora. 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 11 (9 508 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @Blaszow 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

 

Upewnij się, że Twój system jest zaktualizowany do najnowszej wersji, poniżej znajdziesz link, który pomoże Ci sprawdzić oczekujące aktualizacje. 

 

Aktualizacja systemu Windows

 

Jeśli problem będzie utrzymywał się po aktualizacji, sprawdź czy będzie powtarzał się na nowo utworzonym koncie administratora. 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

 

 

 

Wiadomość 2 z 11 (9 509 wyświetleń)

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

★★ Novice

Sposób z utworzeniem konta lokalnego a potem przyznaniem mu praw administratora podziałał.

Wiadomość 3 z 11 (9 452 wyświetleń)

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @Blaszow Standard smile

Wiadomość 4 z 11 (9 447 wyświetleń)

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

★★ Novice

@EA_Kuba Witam ponownie, na angielskim topicu znalazłem równie prosty sposób i nie trzeba do tego tworzyć konta lokalnego, wystarczy:

-Wejść w panel sterowania>Zegar i Region>Region>Kliknąć zakładkę "Administracyjne">Zmień ustawienia regionalne systemu> I zaznaczamy opcję "Beta: Użyj formatu Unicode UTF-8 do obsługi języków z całego świata"> Następnie uruchomić ponownie komputer

Ten sposób pozwolił mi bez problemu zainstalować EA app, jeśli ten sposób jest Ci znany to przepraszam za odświeżenie tematu. Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 11 (9 398 wyświetleń)

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

Community Manager

Dzięki za informacje @Blaszow ! Standard smile

Wiadomość 6 z 11 (9 382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

★★★ Newbie
@EA_Kuba a co jeśli żadna z tych opcji w moim przypadku nie poskutkowała ??
Wiadomość 7 z 11 (6 993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

Community Manager

Hej @monst3r00 

 

Upewnij się, że EA app nie jest blokowane przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową poprzez dodanie odpowiednich wyjątków do obu. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Wiadomość 8 z 11 (6 979 wyświetleń)

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

★★★ Newbie
@Blaszow Dziękuję, u mnie zadziałało Standard smile
Wiadomość 9 z 11 (5 055 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA desktop nie chce się włączyć

★★★ Novice
@EA_Kuba sorki twoje informacje mi w ogóle nie pomogły bo laczer logowania się uruchomi ale po zalogowaniu się programu minimalizuje się do zasobnika i dalej jak najeżdżam kursorem na ikonkę w zasobniku nic nie klikając ona znika a uwierzytelnienie w zaporze mam dla tej aplikacji
Program działa gdy odinstaluje a zainstaluje starą wersje origin i automatycznie przejdę instalacje na EA APS wtedy działa i dopóki nie wyłączę laptopa wtęczas nawet reinstalacja EA APS nie pomaga a system mam aktualny wszystkie sterowniki nie powiem zaczyna mnie to * proszę pomóż mi z tym
Wiadomość 10 z 11 (3 860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem