Dot.: EA app - "Chwilowe problemy natury technicznej"

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA app - "Chwilowe problemy natury technicznej"

★★★ Newbie

Dzień dobry.

Niezwykle często podczas logowania na EA app wyskakuje mi komunikat "Niestety chwilowo występują problemy natury technicznej. Spróbuj ponownie później." z czym to później nastepuje dopiero kolejnego dnia, albo jeszcze dalej. Jest to bardzo irytujące, bo rozumiem, że takie komunikaty mogą się zdarzyć raz na jakiś czas, ale nie średnio pięć dni w tygodniu co tydzień.
Rownie irytujaca i częststa (a nawet częstsza) jest konieczność zmiany hasła. Na skrzynce mam więcej wiadomości od EA niż spamu.
Chciałabym się dowiedzieć czy to powszechny problem, czy tylko mi się zdarza i czym może byc spowodowany. Ewentualnie jak je rozwiązać.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA app - "Chwilowe problemy natury technicznej"

Community Manager

W przeszłości ten komunikat potrafił występować również na Origin i tak jak w tym przypadku należało zmienić hasło. Nasi gracze metodą prób i błędów odkryli, że po zmianie Internetu (np. hot spot z telefonu) ten komunikat się nie pojawiał.

A zatem w tym wypadku mogę doradzić skupić się na kwestii połączenia internetowego:

- restart routera i inne podstawowe kroki opisane na naszej stronie tutaj

- sprawdzenie alternatywnego połączenia

- kontakt z dostawcą Internetu w celu zdiagnozowania problemów; dobrze jest również sprawdzić czy w ostatnim czasie nie nastąpiła zmiana IPv4 na IPv 6

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (723 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA app - "Chwilowe problemy natury technicznej"

Community Manager

W przeszłości ten komunikat potrafił występować również na Origin i tak jak w tym przypadku należało zmienić hasło. Nasi gracze metodą prób i błędów odkryli, że po zmianie Internetu (np. hot spot z telefonu) ten komunikat się nie pojawiał.

A zatem w tym wypadku mogę doradzić skupić się na kwestii połączenia internetowego:

- restart routera i inne podstawowe kroki opisane na naszej stronie tutaj

- sprawdzenie alternatywnego połączenia

- kontakt z dostawcą Internetu w celu zdiagnozowania problemów; dobrze jest również sprawdzić czy w ostatnim czasie nie nastąpiła zmiana IPv4 na IPv 6

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (724 wyświetleń)

Dot.: EA app - "Chwilowe problemy natury technicznej"

Community Manager

Hej @funnyFranky 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (610 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem