EA POLSKA - ZWROT PIENIĘDZY ZA WADLIWY PRODUKT

autor: quejki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA POLSKA - ZWROT PIENIĘDZY ZA WADLIWY PRODUKT

★ Novice

Witam. Od jakichś 2 , czy może i więcej miesięcy nie jestem w stanie grać w FUT. Niemal przy każdym meczu gra zawiesza się na ekranie ładowania przed meczem (tym ze składem przeciwnika) i nie pozostaje nic innego jak alt + F4 i zalicza mi porażkę. Czekanie nic nie daje, próbowałem czekać raz 12 godzin i wciąż wisiał ekran z ładowaniem meczu. Wcześniej w żadnej Fifie nie miałem problemów tego typu, a gram w tą grę od edycji World Cup 98. Problem ten wstępuje zarówno w każdym trybie Fut, włącznie z Fut Champions. Kontaktowałem się już z supportem anglojęzycznym dziesiątki razy i wykonałem dziesiątki różnych procedur. Screeny, dxdiagi, msinfo, uo trace, clean the boot, routery, porty p2p, resety, naprawy, reinstalki, sterowniki, odświeżanie, sprawdzanie połączenia i sto tysięcy innych, za każdym razem "nasz zespół nad pracuje nad rozwiązaniem tego problemu" i wiadomość mam otrzymać mailowo o tychże postępach. Nie mówiąc już o wielogodzinnym udowadnianiu na czacie iż mój komputer spełnia wymagania Fify, no i tak za każdym razem, bez przerwy ewidentna gra na czas i sprawianie wrażenia, że coś się starają zrobić. Ostatnia ich sugestia jest taka, aby sprawdzić grę na innych komputerach, czy będzie działać. Jeśli to są sugestie poważnej firmy, która w ten sposób chce rozwiązać problem klienta , który zapłacić za ich produkt ciężkie pieniądze to nie mam słów. Ponadto po przejrzeniu setek wpisów na forach, widzę iż problem ten nie jest rzadkością i jakiś procent użytkowników zmaga się z nim, jednak EA ma ich kompletnie w nosie. Przyczyna jest najprawdopodobniej oczywista - to nie jest coś co można naprawić, serwery EA i ich cały system jest tak zryty, że mogą się jedynie uśmiechać i zgrywać, że w jakiś sposób mogą pomóc. Podaję linki do przykładowych wpisów :    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/589ek4/game_stuck_on_opponents_team_screen_pc/      http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FIFA-17-PC-stuck-on-opponent-squad-screen/td-p/5641822   http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FUT-game-freeze-at-opponent-team-screen/td-p/5611007    https://fifaforums.easports.com/en/discussion/187518/game-freezes-at-the-opponent-team-screen    

 

PODSUMOWUJĄC: Krótka piłka, bo nie mam już siły się z wami użerać.  a) zwracacie mi pieniądze za wadliwy towar, którego nie da się użytkować. b) wysyłacie mi kod na wersję cyfrową FIFA 17, która może jakimś cudem nie będzie mieć tego błędu co przeze mnie posiadana i nie będzie się w 90% przypadków zawieszać na początku. Zmarnowałem dziesiątki godzin  na irytowanie się i denerwowanie , kolejne dziesiątki spędziłem w ea help, gdzie nikt nic nie wie. Nie mam kolejnych dziesiątek godzin z życia do zmarnowania. Już kolejne minuty poszły na ten przydługi wpis. Także OPCJA A LUB B. Wiem, że prawnie przysługuje mi na pewno opcja A, wasz wybór jak to załatwicie. I weźcie się w garść jako firma, czy EA Polska, czy EA Canada , czy EA ZEA, bo * mnie obchodzi jakie są wasze kompetencje, gry sprzedajecie też w Polsce i jako EA Polska też z tego żyjecie, więc poczuwajcie się do odpowiedzialności za produkt, który dzięki wam jest w sklepach w tym kraju. Czekam na reakcję, a jeśli znów będę czekał tydzień na to aż łaskawie ktoś z waszej firmy zdecyduję się ruszyć dupę, to nie ręczę za siebie.

Wiadomość 1 z 3 (897 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA POLSKA - ZWROT PIENIĘDZY ZA WADLIWY PRODUKT

Community Manager (retired)

@quejki Witam!

 

Na wstępie chciałem podkreślić, że rozumiem Twoje rozgoryczenie oraz frustrację spowodowaną zaistniałymi problemami. Jednak istotną rzeczą, którą w tym miejscu trzeba wspomnieć to model połączenia w grze Fifa a mianowicie technologia P2P. Wspomniany model opiera się na połączeniu tylko między Tobą a drugim graczem i w momencie wyszukiwania zawodnika i ładowania jego składu przy niestabilnym łączu taka sytuacja jak opisana przez Ciebie może mieć miejsce.  W Twojej sprawie udaliśmy się nawet do naszych kolegów specjalistów, którzy po ponownym sprawdzeniu załączonych przez Ciebie raportów UO Trace zauważyli utraty danych na łączu rzędu nawet 9 % co ewidentnie wskazuje problem po stronie dostawcy. Dlatego jeśli jeszcze nie kontaktowałeś się z Twoim usługodawcą, radzimy to zrobić.  Na co dzień setki tysięcy graczy rozgrywa spotkania w grze co jest stale monitorowane i w przypadków awarii podejmujemy kroki celem naprawy jednak wspomniany przez Ciebie mały procent graczy, który doświadcza tego typu problemów niestety ale wynikają one właśnie z braku stabilności ze strony ich połączenia. Dlatego dla wszystkich osób zmagających się z podobnymi problemami z połączeniem radzimy o sprawdzenie kroków z naszego WĄTKU.

 

Co do Twojego podsumowania warunki gwarancji w zależności od sposobu zakupienia gry znajdziesz TUTAJ.  Dodatkowo, każda gra na PC zakupiona w wersji pudełkowej zawiera kod do gry przypisywany do konta Origin/EA uprawniający na pobranie również edycji cyfrowej gry. Jak to zrobić zapraszam na naszą stronę pomocy.

 

Jak już wspomniałem w Twoim przypadku prosiłbym o kontakt z dostawcą lub sprawdzenie na alternatywnym łączu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na nasze forum bądź do kontaktu tym razem z naszym polskim działem pomocyStandard smile

 

 

Wiadomość 2 z 3 (840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA POLSKA - ZWROT PIENIĘDZY ZA WADLIWY PRODUKT

★★★ Newbie
już valve bardziej dba o graczy niż EA wczoraj zakupiłem legalnie dragon age inkwizycje i podczas chęci zagrania uruchamia się czasem tylko okno z grą a potem wywala mnie na origina na steamie czy uplayu nigdy nie miałem takich problemów na xboxie 360 nie miałem takiego problemu ( pewnie bo to jest konsola ) to można dodać to afery z micropłatnościami w battlefroncie 2 i przez to wszystko widać ze EA nie zależy im na graczach tylko na kasie .
Wiadomość 3 z 3 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA