Dot.: Ea game problem

autor: Drzulinh0t
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie można zainstalować gry.

★★★ Newbie

Spróbuj kliknąć do pobrania jakąś inną darmową grę (jak zacznie się pobierać, to od razu możesz anulować pobieranie). Potem spróbuj fife, powinno zadziałać :D

 

Wiadomość 11 z 35 (808 wyświetleń)

Dot.: Ea game problem

★★★★★ Newbie

Nie dziala

Wiadomość 12 z 35 (816 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie można zainstalować gry.

★★★★★ Newbie
@LopanYouris Potwierdzam, działa! Dzięki
Wiadomość 13 z 35 (800 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: nie mozna zaintalowac, wystapil problem

★★★ Newbie

Czesc,

wykonalem wszystkie kroki, niestety nic nie pomoglo. 
Bledow zero w systemie, antywirusa nie uzywam poza microsoft defender. VPN tez nie. 

wrzucam screeny. Jakies inne pomysly?

Wiadomość 14 z 35 (823 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie można zainstalować gry.

★★★ Newbie
@LopanYouris np jaką? bo co nie klikne z EA grę to mam wszędzie taki sam błąd O.o i to wgl się tak nagle stało, bo wcześniej wszystko funkcjonowało. Nie wiem, dodałem mody do fify 21 ten realism mod i też działało
Wiadomość 15 z 35 (795 wyświetleń)

Dot.: Ea game problem

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @1BLAACK1 @mojfajny6 @szpeip @1231663 @Drzulinh0t 

 

Połączyłem kilka wątków dotyczących tego samego problemu w jeden, oraz zmieniłem tytuł wątku, aby był łatwiejszy do wyszukania przez innych. 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenia i dotychczas wykonane kroki. 

 

Poproszę Was o przekazanie nam raportu poprzez "Narzędzie zgłaszania błędów EA". Poniżej instrukcja: 

 

1. Kliknijcie w lewym górnym rogu trzy kreseczki, następnie Pomoc, potem Narzędzie zgłaszania błędów EA. 

 

1.jpg

 

2. Następnie wypełnijcie pola raportu (numer zgłoszenia możecie pominąć), koniecznie będzie zaznaczenie pola "Udostępnij informacje ..."

 

2.jpg

 

3. Po wypełnieniu pól pojawi się Wam ekran na którym znajdziecie ID zgłoszenia. Numer będzie oczywiście inny niż ten, który widzicie na zdjęciu poniżej:

 

3.jpg

 

Bardzo prosiłbym Was o skopiowanie tego ID (skopiować numer możecie kombinacją klawiszy CTRL+C) i wklejenie go w odpowiedzi na mój post w tym wątku. 

 

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności - nie znaczy to, że problem jest na tę chwilę rozwiązany. 

Wiadomość 16 z 35 (4 069 wyświetleń)

Dot.: Ea game problem

★★★ Newbie

ID zgłoszenia     e3d3f8c1-98f3-4e12-b5a0-73bb9900d793 

Wiadomość 17 z 35 (760 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Ea game problem

★★ Novice

Zgłosiłem to tym sposobem od razu gdy pojawił się ten problem, to jest id:
99dd3f4e-9137-4f6b-9d30-64b81b00e31b

Wiadomość 18 z 35 (755 wyświetleń)

Dot.: Ea game problem

★★★ Newbie
@EA_Kuba ae7310f3-841e-4550-91f9-37431f6e50aa
Wiadomość 19 z 35 (747 wyświetleń)

Dot.: Nie można zainstalować gry.

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Niestety u mnie nie pomogło. Wyskakuje ten sam problem, ponadto gdy później chce pobrać inną grę, to w komunikacie jest nazwa gry którą próbowałem pobrać poprzednio.

Wiadomość 20 z 35 (749 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem