instala

autor: szpeip
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[EA Desktop] Błąd przy instalacji "wystąpił problem i nie mogliśmy dokończyć..."

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Wyskakuje taki bład , gra jest pobrana i jest tak z kazda gra. Ciagle pokazuje ten blad przy pobieraniu lub probie uruchomienia wszystkiego.
Przy probie uruchomienia ze skrotu z pulpitu wyskakuje to co na drugim zrzucie ekranu. Mam subskrypcje z game pass ultimate ktora konczy sie dopiera za 5 dni.

Wiadomość 1 z 35 (3 498 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ea game problem

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @1BLAACK1 @mojfajny6 @szpeip @1231663 @Drzulinh0t 

 

Połączyłem kilka wątków dotyczących tego samego problemu w jeden, oraz zmieniłem tytuł wątku, aby był łatwiejszy do wyszukania przez innych. 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenia i dotychczas wykonane kroki. 

 

Poproszę Was o przekazanie nam raportu poprzez "Narzędzie zgłaszania błędów EA". Poniżej instrukcja: 

 

1. Kliknijcie w lewym górnym rogu trzy kreseczki, następnie Pomoc, potem Narzędzie zgłaszania błędów EA. 

 

1.jpg

 

2. Następnie wypełnijcie pola raportu (numer zgłoszenia możecie pominąć), koniecznie będzie zaznaczenie pola "Udostępnij informacje ..."

 

2.jpg

 

3. Po wypełnieniu pól pojawi się Wam ekran na którym znajdziecie ID zgłoszenia. Numer będzie oczywiście inny niż ten, który widzicie na zdjęciu poniżej:

 

3.jpg

 

Bardzo prosiłbym Was o skopiowanie tego ID (skopiować numer możecie kombinacją klawiszy CTRL+C) i wklejenie go w odpowiedzi na mój post w tym wątku. 

 

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności - nie znaczy to, że problem jest na tę chwilę rozwiązany. 

Zobacz w watku

Wiadomość 16 z 35 (4 067 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ea game problem

Community Manager

Hej @1BLAACK1 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Zacznij proszę od wyczyszczenia pamięci podręcznej programu EA Desktop - tutaj znajdziesz instrukcję. Następnie przy uruchamianiu programu, wykonaj to z uprawnieniami administratora, akceptując wszystkie monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. Upewnij się również, że aplikacja nie jest blokowana przez program antywirusowy, lub zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki do obu. 

 

Sprawdź również czy problem będzie pojawiał się po zmianie domyślnej lokalizacji biblioteki gier. 

Wiadomość 2 z 35 (3 481 wyświetleń)

Nie można zainstalować gry.

★★★ Newbie

Nie można zainstalować gry. Pojawia się komunikat: "Wystąpił problem i nie mogliśmy dokończyć instalacji FIFA 21" Mam aktywny xbox pass na PC. Zrobiłem już chyba wszystko: ponownie zainstalowałem klienta EA, uruchamiałem ponownie komputer, włączyłem klienta EA, jako administrator, zmniejszyłem kontrole konta i w dalszym ciągu nie można zainstalować tej gry. Wszelkie parametry techniczny komputera są zgodne z minimalnymi wymaganiami gry, wolna ilość miejsca na dysku jest też dużo ponad to co wymagane. Proszę o pomoc.

Wiadomość 3 z 35 (3 549 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie można zainstalować gry.

★★★★★ Newbie
@HeglistShark problem pojawia się również przy próbie instalacji innych gier, np. A Way Out lub It Takes Two
Wiadomość 4 z 35 (3 466 wyświetleń)
0 Kudo

Nie mogę pobrać gry na EA desktop

★★ Novice

Gdy chcę pobrać jakąś gre w EA Desktop, pokazuje się informacja: "Nie można zainstalować. Wystąpił problem i nie możemy dokończyć instalacji FIFA 22. Uruchom ponownie komputer i spróbuj jeszcze raz." Ilekroć resetuje komputer problem nie ustępuje. Problem pojawia się przy każdej grze na EA Desktop, próbowałem zainstalować na innym dysku, na innych platformach nie ma problemu z instalacją. Problem pojawił się dzisiaj, po aktualizacji FIFA 22.

Wiadomość 5 z 35 (3 424 wyświetleń)
0 Kudo

nie mozna zaintalowac, wystapil problem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Po przywroceniu systemu przy probie instalacji kazdej gry, pojawia sie pop up = nie mozna zaintalowac, wystapil problem i nie moglismy dokonczyc instalacji. uruchom ponownie komputer i zacznij jeszcze raz. 

Nie pomoglo:
1-odnistalowanie ea play

2-restart komputera oczywiscie

3-odinstalowanie gry

4- mam miejsce na dysku

5-zalozenie nowego konta Microsoft i ea play

pomysly?

Wiadomość 6 z 35 (3 482 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Ea game problem

★★★ Newbie
@EA_Kuba for me it didnt helped
Wiadomość 7 z 35 (3 438 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted
★★★ Newbie

mam problem z "ponownym zainstalowaniem fify, kiedy chce ją pobrac wyskakuje błąd (zdjecie)
jeszcze wczesniej wyskakiwało coś innego (zdjecie 2)

Wiadomość 8 z 35 (3 453 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie można zainstalować gry.

★★★ Newbie

Ja też mam ten sam problem, jak to rozwiązać? 

Wiadomość 9 z 35 (3 440 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: nie mozna zaintalowac, wystapil problem

Hero (Retired)
@mojfajny6

1. Sprawdź czy program antywirusowy z netu - jesli taki masz nie zaczął ci blokować prób instalacji tych gier

2. Kliknij znaczek Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programow ktore sie otworza wyszukaj na dole Ustawienia i kliknij w to. Nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich plikow Microsoft Visual: C++. Kazdy z nich bedzie mial koncowke z datą roku. Kliknij na kazdy z nich po kolei prawym myszy i wybieraj opcje Modyfikuj - aby je uaktualnić. Microsoft nie uaktualnia ich w aktualizacjach i trzeba to robić samemu. Wszystkie pliki z końcówką 2015 odinstaluj
Nastepnie wejdz w ten link i w dziale Visual Studio 2015,2017 2019. 2022 pobierz 2 pliki Microsoft Visual C++ x64 oraz VisualC++x86 (NIE POBIERAJ WERSJI ARM)
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...
Nastepnie zainstaluj te pliki klikając na nie a po zainstalowaniu zrestartuj komputer (opcja uruchom ponownie

3, Wykonaj przy pomocy narzedzi Windowsa sfc scan i DISM naprawę zepsutych plików systemowych oraz uzupelnienie brakujacych plików systemu
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-o...
Link do opisu jak zrobić krok po kroku ten sfc scan I DISM napisane tak ze nawet laik zrozumie w linku ponizej.
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?f=105&t=1467&p=14658&sid=1880176c3b807fbf5f4f4af63a75f7be#p146...
Wiadomość 10 z 35 (3 459 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem