Dot.: [EA App] Problem z pobraniem dodatków.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[EA App] Problem z pobraniem dodatków.

★★ Novice

Witam, mam problem z tą śmieszną aplikacją EA App... chciałem pobrać Battlefield'a 4 wraz z kilkoma dodatkami które posiadam. Lecz ta aplikacja po mimo wybrania posiadanych DLC przy instalacji pobiera tylko i wyłącznie podstawkę... żadnego z dodatków nie chce pobrać. Po wybraniu każdego z nich opcja "Pobieranie" jest szara, podobna sytuacja jest przy wybraniu zarządzaj dodatkami przy każdym z posiadanych dodatków jest tylko szare "Installing". Jak mam zmusić to "coś" do pobrania tych DLC? 

Wiadomość 1 z 4 (517 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [EA App] Problem z pobraniem dodatków.

★★ Novice

Nie, nie mogę dołączyć. Nie pobiera dodatków, pobiera tylko 32GB (podstawka) zamiast 48GB (podstawka i kilka dodatków) w folderach powiązanych z grą jak i rejestrze 0 śladu po dodatkach. Jednakże problem rozwiązany, całe szczęście jeszcze Origin działa i na nim pobrało bez problemu.. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (433 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [EA App] Problem z pobraniem dodatków.

Community Manager

Hej @GieetA1998 

 

Dodatki powinny pobrać się razem z podstawową wersją gry. Szary przycisk "Pobieranie" wskazywałby na to, że dodatek jest już pobrany. Sprawdź proszę czy możesz dołączyć do trybów/map z któregokolwiek z rozszerzeń. 

Wiadomość 2 z 4 (464 wyświetleń)

Dot.: [EA App] Problem z pobraniem dodatków.

★★ Novice

Nie, nie mogę dołączyć. Nie pobiera dodatków, pobiera tylko 32GB (podstawka) zamiast 48GB (podstawka i kilka dodatków) w folderach powiązanych z grą jak i rejestrze 0 śladu po dodatkach. Jednakże problem rozwiązany, całe szczęście jeszcze Origin działa i na nim pobrało bez problemu.. 

Wiadomość 3 z 4 (434 wyświetleń)

Dot.: [EA App] Problem z pobraniem dodatków.

Community Manager

Dzięki za informację, oznaczę Twój post jako rozwiązanie. 

Wiadomość 4 z 4 (419 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem