EA AntiCheat Launcher is already running

autor: Imagin4Ti0N
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA AntiCheat Launcher is already running

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam, no cóż tu dużo mówić kolejny problem z anti chetem. Poszukałem trochę w internecie ale nie widziałem żeby ktoś miał podobny, podrzucam w załączniku. 

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 16 (2 038 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolejny problem z ea anti cheat

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Imagin4Ti0N 

Otwórz Menedżer zadań i jeśli widzisz EA AC zakończ działanie tego programu.

 

 Czy próbowałeś przeinstalować EAC?  Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  • Otwórz Eksploratora Windows i wyszukaj C:\Program Files\EA\AC
  • Kliknij EAntiCheat.Installer.exe, aby uruchomić instalator.
  • Jeśli chcesz go odinstalować dla jednej gry, wybierz grę, którą chcesz odinstalować i kliknij Odinstaluj.
  • Jeśli chcesz odinstalować go ze wszystkich gier EA, wybierz opcję Odinstaluj wszystko, co spowoduje usunięcie wszystkich plików EA anticheat z komputera oprócz instalatora.

Mi też czasami pojawia się ten komunikat zanim FIFA 23 wystartuje po kilku sekundach. Czy u Ciebie gra pojawia się w uruchomionych procesach?

 

Daj znać. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 16 (2 017 wyświetleń)

Re: Kolejny problem z ea anti cheat

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Przed przeinstalowaniem ea ac (chyba 100 raz w tej edycji fify) zakończenie działania w procesach nic nie dawało, sama gra w procesach się nie pojawiała. Po przeinstalowaniu pojawił się stary błąd czyli czarne mini okieko gry które podrzucam w załączniku po chwili się wyłącza. Gra pojawia się w procesach. 

Wiadomość 3 z 16 (1 978 wyświetleń)

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

Community Manager

Proszę podeślij DxDiag.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 16 (1 899 wyświetleń)

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

★ Apprentice

Podsyłam.

Wiadomość 5 z 16 (1 855 wyświetleń)

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

Community Manager

Zacznę od tego, że procesor jest poniżej wymagań minimalnych, więc stąd prawdopodobnie wynikają te problemy oraz trudno zagwarantować skuteczność jakichkolwiek kroków. 

 

Niemniej możesz spróbować, obniżyć zużycie procesora uruchamiając komputer w trybie czystego rozruchu.

 

Przejrzyj także ten temat FIFA 23 PC - nagły problem z włączeniem gry - czarny ekran

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 16 (1 742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

★ Apprentice

Na początku był ten sam problem i nie mogłem grać przez prawie 2 miesiące, potem wyszła aktualizacja i wszystko było normalnie, udało się rozegrać +- 70h potem kolejna akutalizajca i błąd powrócił. Więc wątpię, że ma to związek z procesorem skoro tyle się udał rozegrac i błąd eliminowały lub powodowały atualizacje w grze, ale spróbe opisane metody i dam znać chociaż za pierwszy razem nie dały rezultatu.

Wiadomość 7 z 16 (1 720 wyświetleń)

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

★★★ Newbie

Mam błąd że niby Anticheat running i Fifa się nie włącza.

Please help!!

Wiadomość 8 z 16 (1 689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolejny problem z ea anti cheat

★★★★★ Apprentice
@EA_Kalina Proszę nie piszcie, że problem leży po stronie procesora skoro koledze działała fifa przed aktualizacją. U mnie ten sam problem po aktualizacji wyskakuje "Anticheat is already running" a do ostatniej aktualizacji działało (pomimo chyba 500 razowych konieczności reinstalki AntiCheat'a...).
Wiadomość 9 z 16 (1 677 wyświetleń)

Dot.: EA AntiCheat Launcher is already running

★★★★★ Apprentice
@EA_Kalina U mnie pomogło, ale to też nie może tak być, że robią aktualizację i pojawia się problem dyskwalifikujący możliwość zagrania i szukanie rozwiązania problemu...przecież się płaci za grę to i się wymaga jej poprawnego działania.
Wiadomość 10 z 16 (1 662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA