EA Access

autor: nabru_gw
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Witam,

 

mam dość irytujący problem. Rok temu skorzystałem z opcji EA Access i pograłem kilka godzin w ramach limitu w Fifę 20. Chyba nawet do końca wykorzystałem limit. Później kupiłem pełną wersję i cieszyłem się nią kilka miesięcy. 

 

Odinstalowałem, zapomniałem o niej. Przed premierą Fify 21 chciałem przypomnieć sobie mechanikę, zagrania, itp. Dlatego też kupiłem miesięczny abonament w EA Play i ponownie ściągnąłem fifę 20. Niestety, nie mogę pograć, bo wyskakuje mi cały czas komunikat: "Czas w ramach Zagraj w wersje próbne w EA Access dobiegł końca". Przenosi mnie do Playstation Store i każe kupić grę za 20 zł. 

 

Próbowałem odpalać fifę zarówno z panelu EA Play jak i z menu głównego Playstation.

 

Czy ktoś poradzi jakie jest rozwiązanie? 

Wiadomość 1 z 4 (708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Access

Community Manager

Hej @nabru_gw 

 

Przejdź do PlayStation Store i pobierz grę bezpośrednio ze sklepu Standard smile

 

Dodatkowo jeśli kupiłeś pełną wersję gry, możesz z niej skorzystać, zamiast pobierać grę w abonamencie. 

Wiadomość 2 z 4 (690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Access

★ Novice

Płyty z grą niestety już nie posiadam. 

 

Ściągnąłem z PlayStation Store dwa razy. Za każdym razem to samo. 

Wiadomość 3 z 4 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA Access

Community Manager

Hej @nabru_gw 

 

Tak dla ścisłości - komunikat który Ci się pojawia mówi o wykorzystanym czasie w EA Access, czy EA Play? Prześlij nam proszę zrzut obrazu komunikatu, który Ci się pojawia. 

Wiadomość 4 z 4 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA