Dot.: Dzwieki z gry na discord.

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dzwieki z gry na discord.

★★★★ Novice

Hej, ostatnio zostalem zmuszony do korzystania z discroda, problem w tym ze moje dzwieki z gry sa slyszalne przez znajomego. Gdy gre sciszylem, bylo lepiej. Problem wystepuje tylko i wylacznie w apex. Gram na steamie. W czym problem?

Wiadomość 1 z 8 (3 251 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Opcja Tlumienie Zaklocen pomogla, nie dziala perfekcyjnie ale na 1,5h grania tylko raz bylo slychac moja postac podczas tego jak ja mowilem. Mozna zamknac lepiej nie bedzie. W kazdym razie dzieki za poswiecony czas.

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 8 (3 160 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

[ Edytowane ]

@DajzelWitaj. Proszę o to film który powinien rozwiązać twój problem z dzwiekiem. Jest to kwestia kilku zmian w ustawień. W razie dalszych problemów daj znać 🙂

https://youtu.be/FIgRIDi4obA

Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 8 (3 241 wyświetleń)

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

★★★★ Novice

Niestety wszystko z tego poradnika robilem juz wczesniej, dalej slychac apexa u znajomego, takiego overwatcha juz nie. ;/

Wiadomość 3 z 8 (3 226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

[ Edytowane ]

@DajzelByć może to głupio zabrzmi ale grasz na głośnikach :D? A jak nie to jakie masz słuchawki ? Sprawdź ustawienia gry. W Menu gry przejdź do Ustawienia > Dziwek i przestaw "Dźwięk w tle" na Wył.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 8 (3 221 wyświetleń)

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

★★★★ Novice

Słuchawki Sharkoon Shark Zone H10, na ts3 bylo w porzadku.

To tez ustawialem 

Wiadomość 5 z 8 (3 217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

[ Edytowane ]
Wiadomość 6 z 8 (3 197 wyświetleń)

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Opcja Tlumienie Zaklocen pomogla, nie dziala perfekcyjnie ale na 1,5h grania tylko raz bylo slychac moja postac podczas tego jak ja mowilem. Mozna zamknac lepiej nie bedzie. W kazdym razie dzieki za poswiecony czas.

Wiadomość 7 z 8 (3 161 wyświetleń)

Dot.: Dzwieki z gry na discord.

★★★★★ Expert

@Dajzel Hej Standard smile

 

Sprawdź sobie jeszcze w Panelu Sterowania Audio - Jeśli posiadasz układ Realtek, czy "Mix Stereo" masz wyciszony.

 

Bez tytułu.jpg

 

Wiadomość 8 z 8 (3 153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem