Dot.: Dziwne lagi podczas gry

autor: 21LIPTON37
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dziwne lagi podczas gry

★★ Novice

Witam,

Od jakiejś łatki która była ponad miesiąc temu mam ścinki gry. Ping z 50 skacze do ponad 100 na sekundę potem wraca znów do około 50. W czasie kiedy mam to 100 pingu gra się zatrzymuje na jednej klatce i po sekundzie wraca do normalnej płynności to się dzieje ponad 10 razy pod rząd. To na pewno nie jest spowodowane przez moje FPS bo mam ich stałe 144. Na początku próbowałem pobrać Apexa na nowo ale nic to nie dało, sformatowałem również dysk ale też to nic nie dało, nie wiem co dalej robić. Każde ustawienie w grze jest ustawione na najniższe lub jak się da to wyłączone. Gram na rozdzielczości 16:10. Próbowałem grać na 16:9 ale problem dalej jest

Wiadomość 1 z 6 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne lagi podczas gry

Community Manager

Hej @21LIPTON37 

 

Czy podczas "lagów" pojawiają się jakieś ikony połączenia? 

 

Apex Legends Connection Indicators: apexlegends

Wiadomość 2 z 6 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne lagi podczas gry

★★ Novice

nic się nie pojawia. Wydaje mi się że te "lagi" są tylko w konkretnych miejscach ale to tylko przypuszczenia. 

Wiadomość 3 z 6 (797 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne lagi podczas gry

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @21LIPTON37

 

OK idąc dalej tropem Twoich przypuszczeń, czy zauważyłeś aby problemy pojawiały się na konkretnej mapie (Olimp, Królewski Kanion etc.). Jeśli w przyszłości pojawią się opisane przez Ciebie problemy, postaraj się zapamiętać/zapisać miejsce w którym się one pojawiły. 

 

Sprawdź również ten poradnik, którym przygotowane zostały wskazówki odnośnie optymalizacji pod największą wydajność. 

Wiadomość 4 z 6 (773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne lagi podczas gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Zazwyczaj gram gry rankingowe wiec to się dzieje na World Edgu. Jak mi się uda dziś zagrać to spróbuje to nagrać i tutaj dam jak wyglądają te lagi. Najczęściej dzieją się one na Harvesterze, oraz niedaleko gejzera. 

Wiadomość 5 z 6 (768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne lagi podczas gry

★★ Novice

Tutaj jest przykład tylko często dzieje się tak że takie lagi są 10-15 lagów pod rząd. 

https://imgur.com/a/Hwj5mTn
https://imgur.com/gallery/ne3rUkX

Wiadomość 6 z 6 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem